У Києві депутат облради затриманий на хабарі в розмірі 5 тисяч доларів

41
У Києві депутат облради затриманий на хабарі в розмірі 5 тисяч доларів - today.ua

Правоохоронці затримали депутата Київської облради за підозрою в отриманні хабара в розмірі 5 тисяч доларів. Про це йдеться в повідомленні департаменту захисту економіки Національної поліції.

“Було встановлено, що кошти депутат вимагав за вплив на посадових осіб правоохоронних органів щодо повернення арештованого майна і надалі неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності в сфері заготівлі лісопродукції. При отриманні 5 тисяч доларів США хабара депутат Київської обласної ради був затриманий в порядку ст. 208 КПК України”, – йдеться в повідомленні.

При цьому прізвище депутата в повідомленні не вказується.

Нагадаємо, Київська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо керівника реабілітаційної установи, розташованої на території Одеської області, за підозрою у заволодінні державними коштами, які були виділені державою на психологічну реабілітацію ветеранів та воїнів антитерористичної операції. Майже 1,3 тис ветеранів АТО мали пройти курс психологічної реабілітації у спеціалізованій установі, але відповідні послуги учасникам бойових дій надані не були. Разом з тим керівник закладу, який є одночасно є депутатом однієї із селищних рад, надав до державних органів відомості про виконання державної програми та заволодів бюджетними коштами на суму понад 5,6 млн грн.

загрузка...