У Кремлі запевняють, що 86% жителів ОРДЛО мріють про російське громадянство

197
У Кремлі запевняють, що 86% жителів ОРДЛО мріють про російське громадянство - today.ua

Абсолютна більшість мешканців “ЛНР” та “ДНР” прагнуть отримати російське громадянство. Таку заяву зробив представник головного управління з питань міграції Міністерства внутрішніх справ Росії Кирило Алзінов.

Посилаючись на “соцопитування”, він наголосив, що 86% жителів окупованих територій Донецької і Луганської областей хочуть отримати громадянство РФ.

“Проводився соцопитування – 86% жителів “ЛНР” і “ДНР” хочуть отримати громадянство РФ”, – сказав Алзінов в коментарі російським ЗМІ.

При цьому він не повідомив жодних інших подробиць “соціологічного опитування”: коли його було проведено, скільки людей взяли участь в опитуванні, хто проводив дослідження тощо.

Нагадаємо, президент РФ Володими Путін підписав указ про спрощення процедури надання російського громадянства жителям самопроголошених ДНР і ЛНР.

Вже вчора, 29 квітня, в місті Новошахтинськ у Ростовській області РФ, на кордоні з Луганською областю, в тестовому режимі відкрився центр видачі російських паспортів жителям “ЛНР”. А сьогодні, 30 квітня, в Ростовській області відкрився центр видачі паспортів жителям “ДНР”.

загрузка...