У Кремлі заговорили про ризик початку ядерної війни

У Кремлі заговорили про ризик початку ядерної війни - today.ua
Loading...

З огляду на нинішню ситуацію у світі, існує ризик виникнення ядерної війни. Таку заяву зробив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

“Є ризик виникнення ядерної війни. Особливо помітно негативна динаміка проявляється в останній рік”, – сказав він.

Дипломат країни-агресора стверджує, що їхні західні партнери вдаються до емоційних і агресивних дій. Він звинуватив їх у неучасті в обговоренні по суті проблемних питань, які розхитують архітектуру контролю над озброєннями, цілеспрямовано “ламають” відпрацьовані договірні механізми в сфері безпеки.

“Це вкрай небезпечне і безвідповідальна поведінка. Вона загрожує дуже негативними наслідками для стратегічної стабільності”, – зазначив російський високопосадовець.

На його думку, сьогодні назріла необхідність підтвердження ядерними державами того факту, що ядерна війна є неприпустимою.

Нагадаємо, на сайті президента України Володимира Зеленського з’явилась петиція з вимогою відновити ядерний статус України.

Як відомо, після розпаду СРСР в розпорядженні України виявився третій за потужністю в світі ядерний арсенал. У 1991 році він включав в себе 1,7 тисячі ядерних боєголовок, 44 стратегічних бомбардувальника та 176 міжконтинентальних ракет. Від всього цього арсеналу Україна відмовилася в обмін на гарантії безпеки від провідних ядерних держав.

Сіртфуд-дієта: новий спосіб швидкого схуднення
Сіртфуд-дієта (Sirtfood) – новий спосіб швидкого схуднення, який вже став фаворитом зірок у Європі і славиться тим, що дозволяє червоне вино та шоколад. Дієту Sirtfood...
Регіна Тодоренко розповіла, чому не може привезти Топалова до Одеси
Регіна Тодоренко Ксенії Собчак розповіла про те, як змінилося її життя після того, як вона покинула шоу “Орел і Решка”. За цей час співачка встигла...
Любовний гороскоп: хто із знаків Зодіаку знайде своє кохання вже у грудні
Деяким представникам знаку Зодіаку пощастить у коханні вже у грудні. Це може бути зустріч з людино, яка повністю змінить ваше життя. Кому ж несказанно повезе...
ТОП-3 порід собак з найвищим рівнем інтелекту
Вже ні для кого не секрет, що собаки – одні з найрозумніших тварин в світі. Однак є породи, які відрізняються особливо високим рівнем інтелекту. Такі...