У Кремлі заговорили про ризик початку ядерної війни

У Кремлі заговорили про ризик початку ядерної війни - today.ua
Loading...

З огляду на нинішню ситуацію у світі, існує ризик виникнення ядерної війни. Таку заяву зробив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

“Є ризик виникнення ядерної війни. Особливо помітно негативна динаміка проявляється в останній рік”, – сказав він.

Дипломат країни-агресора стверджує, що їхні західні партнери вдаються до емоційних і агресивних дій. Він звинуватив їх у неучасті в обговоренні по суті проблемних питань, які розхитують архітектуру контролю над озброєннями, цілеспрямовано “ламають” відпрацьовані договірні механізми в сфері безпеки.

“Це вкрай небезпечне і безвідповідальна поведінка. Вона загрожує дуже негативними наслідками для стратегічної стабільності”, – зазначив російський високопосадовець.

На його думку, сьогодні назріла необхідність підтвердження ядерними державами того факту, що ядерна війна є неприпустимою.

Нагадаємо, на сайті президента України Володимира Зеленського з’явилась петиція з вимогою відновити ядерний статус України.

Як відомо, після розпаду СРСР в розпорядженні України виявився третій за потужністю в світі ядерний арсенал. У 1991 році він включав в себе 1,7 тисячі ядерних боєголовок, 44 стратегічних бомбардувальника та 176 міжконтинентальних ракет. Від всього цього арсеналу Україна відмовилася в обмін на гарантії безпеки від провідних ядерних держав.

Як схуднути до Нового року: кефірно-гречана дієта допоможе скинути за місяць 10 кг
До Нового року залишилося півтора місяці, і цього достатньо, щоб встигнути схуднути та зустріти свято у бажаній формі. І в цьому вам допоможе чудодійна кефірно-гречана...
Акторка серіалу “Свати” стратила дитину
Актриса серіалу “Свати” Людмила Артем’єва, яка зіграла роль Ольги Миколаївни, після завершення зйомок залишилася один на один зі своїми проблемами. За величезну популярність, яка обрушилася...
Сєдокова вразила шанувальників спокусливим декольте
Анна Сєдокова, українська співачка та колишня учасниця групи “Віа-Гра”, яка втекла до Росії, здивувала своїх шанувальників відвертим сексуальним фото. Світлина з’явилась на сторінці Анни Сєдокової...
Собчак і Богомолов після весілля живуть окремо
Ксенія Собчак, яка нещодавно вийшла заміж за російського режисера Костянтина Богомолова, виявляється, проживає окремо від чоловіка. Для багатьох фанатів така новина стала несподіванкою, адже пара...