У Кремлі відмовились коментувати, чому Путін не привітав Порошенка з Днем перемоги

1968
У Кремлі відмовились коментувати, чому Путін не привітав Порошенка з Днем перемоги - today.ua

У Кремлі пояснили, чому президент РФ Володимир Путін не привітав з Днем Перемоги ані чинного президента України Петра Порошенка, ані новообраного главу держави Володимира Зеленського.

Так, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав журналістам, що Зеленський поки що не вступив на посаду, тому Путін його не вітав.

“Обраний президент України поки що не вступив на свій пост. Главою держави є Порошенко. Ви знаєте, що і раніше Путін Порошенка не вітав, але при цьому він завжди говорив, що відносини між керівництвом країни жодним чином не повинні проектуватися на давні родинні та братні відносини народів двох країн. Саме тому президент вітає народ України і ветеранів України напередодні великого свята Перемоги”, – сказав Пєсков.

На уточнення, чому Путін не вітає Порошенка, Пєсков сказав: “Я залишаю це без коментарів”.

Нагадаємо, сьогодні, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.

Цю пам’ятну дату Верховна Рада встановила 9 квітня 2015 року в рамках реалізації політики декомунізації. Тоді ж було ухвалено рішення про відзначення 9 травня як День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні замість встановленого з радянських часів Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

загрузка...