У Комітеті виборців назвали трьох кандидатів у президенти, які проводять незаконну агітацію

475
У Комітеті виборців назвали трьох кандидатів у президенти, які проводять незаконну агітацію - today.ua

Три кандидати в президенти України проводять незаконну політичну агітацію. Про це повідомили в прес-служба Комітету виборців України.

Так, у Києві та інших регіонах країни розміщено білборди з агітацією на користь Сергія Капліна та Андрія Садового, які не мають вихідних даних. Зокрема мають надаватись відомості про установу, що здійснила друк, тираж, інформація про осіб, відповідальних за випуск, та замовників відповідних матеріалів. Згідно з ч. 3. ст. 59 Закону “Про вибори Президента України”, відсутність таких відомостей є порушенням.

Зазначається, що білборди було встановлено за декілька місяців до початку передвиборчої кампанії, однак після офіційної реєстрації вищезазначених кандидатів вони вже вважаються агітацією, а тому повинні розміщуватися згідно з положеннями закону – містити вихідні дані та оплачуватися виборчими фондами кандидатів.

Ще один кандидат, який здійснює агітацію з порушеннями – Валентин Наливайченко. В інтернеті ще до початку передвиборчої кампанії з’явились рекламні матеріали на користь політика, тому, ймовірно, ця агітація не сплачувалась із виборчого фонду.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала передвиборча кампанія.

загрузка...