У кого можуть забрати субсидію: у Мінсоцполітики роз'яснили один нюанс

Автор: Міхєєнко Наталія

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що в Україні стартує виплата субсидій готівкою. Щоб не втратити виплат, необхідно, щоб не було заборгованості на травень 2019 року. У Мінсоцполітики роз'яснили один нюанс: субсидію не заберуть, тільки якщо оплатити комуналку за лютий після 25-го числа.

У кого можуть забрати субсидію: у Мінсоцполітики роз'яснили один нюанс - today.ua

Пенсіонери отримають субсидію грошима в 20-х числах березня разом з пенсійними виплатами. Якщо ж борги будуть, субсидію перепризначать на новий рік.

Також повідомляється, що субсидії в 2019 році можуть радикально скоротити. Пов'язано це з тим, що при складанні держбюджету не врахували заплановане в цьому році чергове підвищення ціни на газ. Крім того, відомо, що субсидію грошима пенсіонери зможуть отримати трьома способами: через "Укрпошту", "Ощадбанк" або на картку разом з пенсією.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Ще Мінсоцполітики відзвітувало щодо кількості домогосподарств, яким відмовлено в субсидії. Відмову отримали 480 тисяч домогосподарств.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Кабінет міністрів України також роз'яснив українцям важливі моменти, які стосуються видачі субсидій готівкою. У прес-служба Кабінету міністрів України повідомили, що держдопомога у вигляді "живих" грошей з 12 березня 2019 року отримають українці не пенсійного віку. Для цього їм слід звернутися в "Ощадбанк" з паспортом та ідентифікаційним кодом.