У класичному костюмі та зі стильною косою: Олена Зеленська продемонструвала новий діловий образ на відкритті форуму у Києві

Після повернення із Великобританії перша леді України Олена Зеленська відкрила у Києві форум "Філософія можливості", присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Учасники заходу обговорили нові підходи до самореалізації через зайнятість, реабілітацію та соціальні послуги, відновлення та розвиток можливостей людей з інвалідністю, у тому числі з урахуванням викликів війни.

У класичному костюмі та зі стильною косою: Олена Зеленська продемонструвала новий діловий образ на відкритті форуму у Києві - today.ua

Олена Зеленська обрала для форуму стримане вбрання у діловому стилі, а також зробила зачіску, з якою першу леді можна побачити не часто. Вона заплела волосся в колосок навиворіт, одягла чорні штани, чорну водолазку та сірий строгий піджак. Свій образ Зеленська доповнила круглими сережками.

Перша леді нагадала, що саме цього дня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, два роки тому Глава держави підписав указ про створення Національної стратегії безбар'єрності.

"Під час карантину через ковід кожен з нас отримав досвід повної або часткової ізоляції. Тоді Київський міжнародний інститут соціології провів загальнонаціональне дослідження, що дало розуміння, які бар'єри необхідно подолати насамперед. Два роки тому об'єдналися експерти та представники влади, громадянського суспільства та бізнесу. Спільними зусиллями було сформовано унікальний для України документ – Національну стратегію безбар'єрності – та План дій до неї, який став дорожньою картою для міністерств", – розповіла Олена Зеленська.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Також Олена Зеленська разом із Володимиром Зеленським відвідали відкриття виставки "Світ Сковороди", присвяченої 300-річчю від Дня народження Григорія Сковороди.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Раніше Олена Зеленська показала наймодніше поєднання кольорів цього року, виступивши перед студентами Лондонської школи економіки та політичних наук.