У Києві орудує маніяк-ґвалтівник: поліція просить допомоги (фоторобот)

У відділі комунікації столичної поліції повідомили, що в Києві у Шевченківському районі та на Оболоні орудує маніяк-ґвалтівник. За даними правоохоронців, на рахунку зловмисника вже дві спроби зґвалтування малолітніх: у Шевченківському районі - 2 липня і в Оболонському районі - 23 липня. В останньому випадку злочинець вистежив свою жертву на вулиці і напав, коли дівчинка зайшла в під'їзд. Мати постраждалої терміново звернулася до поліції, було відкрито кримінальне провадження.

У Києві орудує маніяк-ґвалтівник: поліція просить допомоги (фоторобот)  - today.ua

У скоєнні злочину підозрюється молодий чоловік 20-25 років. Його прикмети: ріст 185-190 см, худорлявий, витягнуте обличчя, темне волосся. Поліція закликає всіх, хто впізнав чоловіка або знає про його місцезнаходження, повідомити за телефонами в Києві: (044) 486-03-06, (044) 418-31-33, (097) 105-08-05 або 102.

https://youtu.be/bq5xrSVtJgo

Today.ua раніше повідомляв, що розшукуваний чоловік може бути причетний і до інших випадків нападів на дівчат. У зловмисника вже з'явилося прізвисько «ґвалтівник з фотоапаратом» за звичку фотографувати своїх жертв.

Нагадаємо, поліція Святошинського району Києва оголосила в розшук таксиста-ґвалтівника, який їздить на Renault з наклейками Uklon.