У Києві масово евакуюють авто: що відбувається

У Києві так звані «герої паркування» часто блокують рух транспорту, причому на порушеннях часом ловлять справжніх зірок шоу-бізнесу, проте останнім часом з'явилася нова тенденція — своїми авто обмежувати доступ до під'їздів багатоквартирних житлових будинків. Мер Києва Віталій Кличко попередив, що в центрі столиці почали масово евакуювати автомобілі, припарковані у заборонених місцях, пішохідних переходах і смугах громадського транспорту. Поки що роботи проводяться на бульварі Шевченка.

У Києві масово евакуюють авто: що відбувається  - today.ua

«Сьогодні вранці масово евакуювали автомобілі на бульварі Шевченка — від Бессарабської площі до площі Перемоги і з протилежного боку. І це — не одноденна акція і не єдина вулиця, де тепер працюють інспектори, поліція і евакуатори», — написав мер на сторінці у Facebook.

За словами Кличка, за порушниками паркування стежить Центр організації дорожнього руху столиці спільно з патрульною поліцією Києва.

Раніше повідомлялося, що 27 вересня 2018 роки в Україні набув чинності Закон «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з реформування сфери паркування транспортних засобів». У відповідність з документом, починає діяти новий порядок притягнення до адміністративної відповідальності порушників правил стоянки і парковки.

Співробітників муніципальної служби вперше наділили повноваженнями не тільки контролювати дотримання водіями правил паркування, але і штрафувати порушників і навіть відправляти на штрафмайданчик машини, залишені з порушенням правил.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року в Україні починають діяти паркувальні талони нового зразка. Так, у столиці талон на місяць для всіх зон коштує 630 гривень, у II і III зоні – 441 грн., у III зоні – 315 гривень. Абонемент на квартал – 1465 гривень з можливістю користування паркуванням протягом трьох місяців.