У Хмельницькій області побудують нову сонячну електростанцію

У Хмельницькій області побудують нову сонячну електростанцію - today.ua
Фото: dzerkalo.media
Loading...

Поблизу села Зеленче, що на Хмельниччині, створять сонячну електростанцію потужністю 14,5 МВт. СЕС розміщуватиметься на 30 гектарах землі.

Про це повідомляє ye.ua.

Після громадських слухань стало очевидно, що Дунаєвецька об’єднана територіальна громада зацікавлена у реалізації "зеленого" проекту.

“Сонячна станція забезпечить додаткові надходження до бюджету від орендної плати та нові робочі місця", — каже голова територіальної громади Веліна Заяць.

Наразі громада обирає ділянки для встановлення нових сонячних станцій. Увагу акцентують на непридатних для використання у сільському господарстві територіях.

Сонячна станція біля села Зеленче стане найбільшою не лише у Дунаєвецькому районі, а й у Хмельницькій області. Де наразі функціонують дві СЕС у Миньківцях та Дем’янківцях.

Останню, яка складається з 40 тисяч панелей, звели на території колишньої військової частини, яка з роками перетворилася на сміттєзвалище.

Нагадаємо, у Житомирській області з’явиться сонячна електростанція.

Як виглядала в молодості головна героїня серіалу “Свати”
Тетяна Кравченко, яка зіграла в серіалі “Свати” завзяту героїню Валентину Будько, 9 грудня відсвяткувала 66-річчя. Відомо, що російська актриса почала свою кар’єру ще в далекому...
Бананова дієта для схуднення: мінус 6 кг за 7 днів
Банан — дуже корисний фрукт. Причому цінна не тільки м’якоть, але і шкірка, яка допомагає позбутися зайвих кілограмів. За 7 днів ви можете схуднути до...
“Пропадає з коханками”: Алла Пугачова образилася на Галкіна
У Москві стартував показ прем’єрного фільму 70-річної Алли Пугачової, присвячений її ювілейному концерту. Але на показ Примадонна з’явилася без Максима Галкіна. Журналісти стверджують, що російська...
Анастасія Заворотнюк дивом пережила другу операцію
Анастасія Заворотнюк дивом пережила другу унікальну операцію з видалення гліобластоми. Лікарі поки що утримуються від будь-яких прогнозів. Друзі популярної актриси впевнені, що заради своєї сім’ї...