У Харкові повідомили про замінування понад 30 об'єктів

У Харкові повідомили про замінування понад 30 різних об'єктів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління поліції області.

У Харкові повідомили про замінування понад 30 об'єктів - today.ua

Зазначається, що наразі поліція перевіряє інформацію про замінування 31 об’єкту.

"За адресами виїхали слідчо-оперативні групи та фахівці вибухотехнічного управління. Проводиться евакуація громадян", - йдеться в повідомленні.

В поліції зазначили, що повідомлення про закладення вибухівки в 23 будівлях Харкова, аеропорту та 7 лікарнях надійшло до поліції сьогодні, 3 червня, о 10.30.

"На даний час проводиться огляд приміщень та прилеглої території", - додали в прес-службі поліції області.

Нагадаємо, 23 травня у Чернівцях повідомили про замінування будівлі облдержадміністрації, у зв’язку з чим проводилась евакуація працівників і відвідувачів ОДА.

Також раніше на Львівщині повідомили про замінування майже 30 об’єктів.

Зокрема, 15 травня о 9.31 на електронну пошту поліції Львівської області надійшла інформація про замінування 21 об’єкта – будинків, медичних установ і міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького. Згодом, о 9.50, до правоохоронців надійшла інформація про замінування семи готелів у Львові, розташованих на вулицях Городоцькій, Тершаковців, Матейко, Яворівської, Поліщука, проспекті Чорновола і площі Князя Святослава.