У Харкові хуліган за 20 хвилин встиг 8 разів викликати поліцію

Ввечері у понеділок, 31 березня, правоохоронці Індустріального відділу отримали телефонний дзвінок від громадянина, який заявив, що на нього напали, вказав адресу свого помешкання та попросив про допомогу. Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Харківської області.

У Харкові хуліган за 20 хвилин встиг 8 разів викликати поліцію  - today.ua

На виклик було направлено слідчо-оперативну групу, однак під час слідування правоохоронці отримали ще один дзвінок від цього ж громадянина, який заявив, що чекає поліцію в іншій частині району.

Таким чином протягом 20 хвилин чоловік зробив кілька викликів поліції, кожного разу називаючи нову адресу.

Під час останнього дзвінка він заявив, що дуже довго чекає допомоги та пригрозив замінувати адміністративну будівлю відділку поліції.

Для перевірки цієї інформації на місце події виїжджали експерти-вибухотехніки, які оглянули 5 тис. кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювавши правоохоронців. Утім, жодних вибухових речовин не виявилено.

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

Під час роботи щодо встановлення усіх обставин події прийнято рішення про закриття даного кримінального провадження з виділенням матеріалів для проведення перевірки наявності в діях вказаної особи ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, правоохоронці встановили осіб, які завдали тілесних ушкоджень пожежному розрахунку під час гасіння пожежі сухої трави на краю села Серединка у Чернігівській області.