У Генштабі пояснили, як зможуть проголосувати на виборах бійці ООС і поранені

147
У Генштабі пояснили, як зможуть проголосувати на виборах бійці ООС і поранені - today.ua
Фото:dn.gov.ua

У Генштабі ЗСУ надали роз’яснення для військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в госпіталі, з приводу процедури голосування на виборах президента 31 березня.

Так, на сторінці Юридичної служби Збройних Сил України зазначено, що військового, який перебуває на лікуванні, не пізніше ніж за сім днів до дня голосування керівник медустанови повинен внести в списки спеціальної виборчої дільниці, який утворюється в такому медзакладі. При цьому, якщо пацієнта немає в списках, або особу було шпиталізовано вже після складання списків, але не пізніше ніж за три дні до голосування, особа повинна бути включена в списки дільничною виборчою комісією в цьому закладі.

Крім того, в Генштабі повідомили про особливості голосування військовослужбовців, які перебувають у зоні дії українських миротворчих місій, а також в дипломатичних установах за кордоном, де українські громадяни можуть проголосувати за закордонним, дипломатичним або службовими паспортами. Також вказані особливості голосування військовослужбовців, які перебувають в зоні ООС і на Яворівському полігоні.

Нагадаємо, сьогодні, 25 березня, українці мають останню можливість змінити місце голосування на виборах президента. Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечить включення до списку виборців виключно на день голосування – 31 березня 2019 року.

загрузка...