У Держдумі РФ відреагували на заяву Зеленського про повернення Криму

4705
У Держдумі РФ відреагували на заяву Зеленського про повернення Криму - today.ua

У російській Держдумі різко відреагували на заяву новообраного президента України Володимира Зеленського щодо звільнення Криму від окупантів. На думку голови Держдуми В’ячеслава Володіна, після таких висловлювань Зеленський може “закінчити своє правління безславно, як Порошенко”. Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства у Facebook.

Голова російської Держдуми “діагностував” у Володимира Зеленського “початок деменції” і порадив йому краще ознайомитися з історією і подіями, які відбувалися в Україні п’ять років тому.

“Зрозуміло, що навантаження на його плечі лягло величезне і відповідальність велика, але знати історію і географію своєї країни необхідно. У 2014 році багатонаціональний народ Криму шляхом прямого волевиявлення ухвалив рішення і звільнився від окупантів і возз’єднався з Росією, в складі якої перебував протягом декількох століть”, – наголосив Володін.

Він додав, що Зеленському також треба знати географію, адже “в України найдовший кордон із Російською Федерацією, економіка України інтегрована з РФ”.

“У нас є спільна історія, культура і, як би кому не хотілося, – мова, якою хочуть говорити більшість жителів України. Це все необхідно враховувати президенту України”, – додав В’ячеслав Володін.

“Щодо територіальних претензій до Росії краще, ніж наш президент Володимир Путін не скажеш – “від мертвого осла вуха ви отримаєте”, а не Крим”, – резюмував голова Держдуми.

Нагадаємо, 18 квітня, у 75-у річницю від дня депортації кримських татар Володимир Зеленський зробив заяву на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що вірить у звільнення кримських татар від окупації.

Нагадаємо, 20 травня у Києві відбудеться урочиста інаугурація новообраного президента України Володимира Зеленського, яка відбуватиметься у три етапи.

Раніше У МЗС України повідомили, що особисто привітати Зеленського мають приїхати президенти Грузії, Угорщини, Латвії, Литви та Естонії. Окрім того, на інавгурацію у Київ прибудуть прем’єр-міністри Туреччини та Молдови, віце-прем’єри Білорусі, Румунії, Словаччини та Болгарії, а також глава парламенту Азербайджану.

загрузка...