У деклараціях п’ятьох кандидатів у президенти виявлені помилки, – НАПК

1242
У деклараціях п'ятьох кандидатів у президенти виявлені помилки, - НАПК - today.ua

У деклараціях п’ятьох зареєстрованих кандидатів у президенти України було виявлено помилки та неточності. Про це повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Як зазначається, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик та Андрій Садовий вже подали виправлені декларації.

“Інформація по кандидатам перевірялася у 10 базах данних. В Департаменті перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК повідомили, що помилки та неточності були виявлені в усіх перевірених деклараціях”, – йдеться у повідомленні.

За погодженням з Центральною виборчою комісією, Національне агентство перевіряє відомості у деклараціях кандидатів упродовж трьох календарних днів за спеціальною процедурою спецперевірки претендентів на ТОП-посади.

У Нацагентстві повідомили, що помилки в деклараціях підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата на пост глави держави.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала передвиборча кампанія. Реєстрація кандидатів у президенти триватиме до 8 лютого включно.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації одному із кандидатів.

загрузка...