У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві

Олена Зеленська - найстильніша перша леді України за всі роки незалежності. 45-річна екс-сценаристка студії "Квартал 95" продемонструвала черговий образ із білою футболкою з родзинкою.

У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві - today.ua

Дружина Зеленського з'явилася в Українському домі у Києві, де відбулася презентація проекту "Як ти?" - виставка мистецьких робіт українських художників про досвід 2022 року. На виставці покажуть понад 500 робіт ста художників, створених після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, та займуть усі п'ять поверхів Українського дому.

"Наше мистецтво і наша культура – наша підтримка. Щось важливе вони говорять нам про нас, бо навіть серед війни українці стали частіше відвідувати музеї та театри. Згідно з опитуванням КМІС (Київського міжнародного інституту соціології), в лютому 2023 року 60% респондентів відвідали принаймні один культурний захід (проти 50% до війни)", - наголосила Олена Зеленська.

У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві

На публіці дружина українського президента з'явилась у чарівному образі. Її вибір упав на класичні чорні штани зі стрілками, звужені до низу і що закінчуються на рівні щиколотки. Їх вона одягла разом із елегантною футболкою з подовженими короткими рукавами та чарівною вишивкою у вигляді колосків. А образ завершила масивними лоферами та трендовими сережками у вигляді ланок ланцюга.

У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві У білій футболці з вишитими колосками: Олена Зеленська у трендовому вбранні відвідала виставку у Києві

Нагадаємо, Олена Зеленська вийшла в світ у наймоднішому взутті 2023 року.