У Балтійському морі зник безвісти український моряк

У Балтійському морі на півночі Польщі український моряк впав за борт. Його пошуки тривали понад 5 годин, але виявились безрезультатними.

У Балтійському морі зник безвісти український моряк - today.ua

Інцидент стався приблизно о першій годині ночі на Балтиці, неподалік від Владиславова Поморського воєводства. Український моряк одного із товарних суден, які проходили у зазначеній акваторії, впав у море. В пошуково-рятувальній операції взяли участь судна Морської служби пошуку та порятунку (SAR), гелікоптер, Водна волонтерська служба швидкої допомоги (WOPR) та співробітники прикордонної служби.

О сьомій годині ранку пошукову операцію було зупинено. Наразі у Морській службі пошуку та порятунку повідомили, що шансів виявити українського моряка живим майже немає.

Нагадаємо, 7 січня неподалік від берегів Туреччини затонуло вантажне судно, на борту якого перебувало одинадцятеро українців, четверо з яких загинули. За попередньою інформацією, причиною аварії стали погані погодні умови.

8 січня рятувальники Берегової охорони Туреччини виявили та підняли на поверхню тіла загиблих українців.

10 січня постраждалих в аварії вантажного судна біля берегів Туреччини українських моряків виписали з турецької клініки міста Самсун.

ДЖЕРЕЛОpolradio.pl