Розробник отрути “Новачок“ розповів, як саме отруїли Навального

Автор: Лобанова Єлизавета

У всіх пробах, взятих у російського опозиціонера Олексія Навального, німецькі медики виявили отруйну речовину з групи "Новачок". Один з розробників цієї отрути, Віл Мірзоянов, припустив, що Навальний був отруєний речовиною групи "Новачок" класу А-242. За словами вченого, необхідно всього близько десяти міліграмів цієї речовини, щоб вбити людину.

Розробник отрути “Новачок“ розповів, як саме отруїли Навального - today.ua

Мірзоянов передбачає, що в організм Навального "Новачок" потрапив разом із рідиною. Усередині людини речовина розкладається повільно, тому й не дивно, що її сліди були знайдені в зразках крові, сечі і навіть на шкірі Навального через кілька тижнів після отруєння.

За словами хіміка, якщо розрахунок був на те, що через певний час концентрація речовини в організмі впаде до рівня, коли отруту неможливо буде визначити сучасною технікою, то це виявилося не так.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цікавим є той факт, що без участі державних структур виробництво отруйної речовини неможливо. Мірзоянов, як фахівець в області хімічної зброї, свого часу був заарештований за розголошення держтаємниці. Тоді влада фактично визнали наявність речовин класу "Новачок". Розробник отрути “Новачок“ розповів, як саме отруїли Навального Раніше ще один з творців "Новачка" Леонід Рінк відзначав, що Олексій Навальний не міг бути отруєний бойовими речовинами групи "Новачок", інакше його смерть була б неминуча. Таким чином, вихід Навального з коми говорить про те, що проти нього не застосовували цю отруту.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Нагадаємо, Німеччина відмовилася поділитися з Росією результатами лабораторних аналізів Олексія Навального, назвавши досить непереконливу причину відмови.