”Діти України у вас стріляють”: скандальна українська акторка зізналася в любові до Росії

"Діти України у вас стріляють": скандальна українська акторка зізналася в любові до Росії - today.ua
Loading...

Керівник Київського театру “Браво”, акторка Любов Титаренко поскаржилася одіозному журналіста Руслану Коцабі на утиски російської мови в Україні. Так, Титаренко зазначила, що їй складно робити переклади російських постановок на державну мову, тому що люди не сприймають п’єси не мовою оригіналу.

“Вони приходять в театр, щоб зрозуміти і побачити сенс. Якщо їм потрібно буде читати і наверх дивитися на сцену – це нереально робити одночасно. Тому те, що вони зробили – це велика дурниця. Цей закон приймався швидко, поспішно, нахабно, переголосуванням по 10-20 разів. Як і всі темні справи. Це щоб посварити людей, і вони свого досягли”, – розповіла Титаренко журналісту Руслану Коцабі.

На її думку, через мовний закон багато українців посварилися, людям стало важко знаходити спільну мову. Актриса вважає, що нова влада наробила стільки лиха, скільки у нас не було століттями – у розбраті, мовній та сімейній війні, релігійній війні та культурі.

Керівник столичного театру також попросила вибачення у терористів “Л/ДНР” за те, що “Україна в них стріляє”, і зізналася в любові до Росії.

“Вибачте нас, що Україна вам не мати. Вибачте, що діти у вас сьогодні стріляють, і ви їм відповідаєте. Люблю Росію. Кажуть – ми повернемо Крим. Не повернемо, тому що люди не хочуть повертатися. І якщо ми їм відрізаємо воду і електрику, Росія їм це все робить. І якщо людям так добре – навіщо гвалтувати”, – додала вона.

Відомий політтехнолог Олексій Голобуцький у своїй Telegram-каналі присоромив актрису за наїзд на дотримання мовного законодавства в Україні і поширенню пропаганди.

За його словами, в Україні вже виросли цілі покоління, які не володіють літературною російською мовою і просто не зрозуміють того ж Олександра Пушкіна або Федора Достоєвського.

“Це, можливо, дивно усвідомлювати випускникам радянських шкіл, яких вчили ще й розрізняти рязанський і сибірський говір, а не просто розуміти російську, – але для сучасної молоді так воно і є. Російська – одна з іноземних мов, рівень володіння якими достатній для розмови, для листування і технічної документації, але з класичними художніми текстами вже виникають проблеми. Тому дайте роботу перекладачам і новому поколінню україномовних артистів – замість того, щоб чіплятися за пропагандистську установку “українська – мова міжнародного спілкування і її зобов’язані всі розуміти”, – заявив Голобуцький.

Раніше повідомлялося, що український дует Anna Магіа оголосив про те, що поїде в Росію на конкурс “Нова хвиля 2019”, ніж наразился на шквал критики з боку українців.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...