“Діти України у вас стріляють“: скандальна українська акторка зізналася в любові до Росії

“Діти України у вас стріляють“: скандальна українська акторка зізналася в любові до Росії  - today.ua

Керівник Київського театру "Браво", акторка Любов Титаренко поскаржилася одіозному журналіста Руслану Коцабі на утиски російської мови в Україні. Так, Титаренко зазначила, що їй складно робити переклади російських постановок на державну мову, тому що люди не сприймають п'єси не мовою оригіналу.

"Вони приходять в театр, щоб зрозуміти і побачити сенс. Якщо їм потрібно буде читати і наверх дивитися на сцену – це нереально робити одночасно. Тому те, що вони зробили – це велика дурниця. Цей закон приймався швидко, поспішно, нахабно, переголосуванням по 10-20 разів. Як і всі темні справи. Це щоб посварити людей, і вони свого досягли", - розповіла Титаренко журналісту Руслану Коцабі.

На її думку, через мовний закон багато українців посварилися, людям стало важко знаходити спільну мову. Актриса вважає, що нова влада наробила стільки лиха, скільки у нас не було століттями - у розбраті, мовній та сімейній війні, релігійній війні та культурі.

Керівник столичного театру також попросила вибачення у терористів "Л/ДНР" за те, що "Україна в них стріляє", і зізналася в любові до Росії.

"Вибачте нас, що Україна вам не мати. Вибачте, що діти у вас сьогодні стріляють, і ви їм відповідаєте. Люблю Росію. Кажуть – ми повернемо Крим. Не повернемо, тому що люди не хочуть повертатися. І якщо ми їм відрізаємо воду і електрику, Росія їм це все робить. І якщо людям так добре – навіщо гвалтувати", – додала вона.

Відомий політтехнолог Олексій Голобуцький у своїй Telegram-каналі присоромив актрису за наїзд на дотримання мовного законодавства в Україні і поширенню пропаганди.

За його словами, в Україні вже виросли цілі покоління, які не володіють літературною російською мовою і просто не зрозуміють того ж Олександра Пушкіна або Федора Достоєвського.

"Це, можливо, дивно усвідомлювати випускникам радянських шкіл, яких вчили ще й розрізняти рязанський і сибірський говір, а не просто розуміти російську, – але для сучасної молоді так воно і є. Російська – одна з іноземних мов, рівень володіння якими достатній для розмови, для листування і технічної документації, але з класичними художніми текстами вже виникають проблеми. Тому дайте роботу перекладачам і новому поколінню україномовних артистів – замість того, щоб чіплятися за пропагандистську установку "українська – мова міжнародного спілкування і її зобов'язані всі розуміти", – заявив Голобуцький.

Раніше повідомлялося, що український дует Anna Магіа оголосив про те, що поїде в Росію на конкурс "Нова хвиля 2019", ніж наразился на шквал критики з боку українців.

В Україні значно підвищать пенсії: стали відомі подробиці рішення президента
Як відомо, Володимир Зеленський ініціював істотне підвищення мінімальної зарплати в Україні вже з 1 вересня 2020 року. Президент направив відповідний ...
8 серпня - Всесвітній день кішок: ТОП-8 цікавих фактів про пухнастих вихованців
Все кошатники світу сьогодні святкують Всесвітній день кішок. З нагоди свята пропонуємо вам дізнатися кілька цікавих фактів про кішок і їхнє життя. ...
Гарнір, який знижує рівень цукру і холестерину, назвали лікарі з Канади
Здоров'я людини залежить від того, що він їсть. Медики з Канади назвали гарнір, який стоїть ввести в меню всім людям без винятку. Завдяки цієї несклад...
Дзеркальна дата 08.08.2020: обов'язково загадайте бажання в цей день
Нумерологи кажуть, що дата 08.08.2020 енергетично дуже потужна, в цей день слід обов'язково загадати бажання. Але зробити це необхідно правильно. Тіль...
Кабмін скасував соціальні виплати на дітей і направив гроші на інші держпрограми
Члени Кабінету міністрів України проголосували за скасування соціальних виплат на дітей. Заощаджені гроші відправлять на інші потреби. Дану постанову ...