ЦВК значно спростила виборцям процес зміни місця голосування

47
ЦВК значно спростила виборцям процес зміни місця голосування - today.ua
Loading...

У середу, 29 травня, Центральна виборча комісія внесла зміни до постанови від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси тепер не передбачає подання документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси, йдеться у повідомленні.

Як прокоментувала зміни голова ЦВК Тетяна Сліпачук, відтепер для тимчасової зміни місця голосування всім виборцям потрібні лише паспорт і заява.

Раніше подавати до органу ведення державного реєстру виборців лише паспорт і заяву могли тільки ті громадяни, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території.

Всі ж повинні були підтвердити бажання змінити місце голосування: можна було надати копії квитків, туристичну путівку, запрошення на подію, тобто будь-який документ, який міг довести присутність виборця у місці, де він збирався проголосувати.

“Впевнена, що ці зміни сподобаються не лише виборцям, а й працівникам Держреєстру”, – наголосила Тетяна Сліпачук, яка повідомила, що ЦВК вже надіслала інформаційний лист всім відділенням.

Також вона нагадала, що тимчасово змінити місце голосування виборці зможуть включно до 15 липня.

Як раніше повідомляв Today.ua, Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата в народні депутати, яким став самовисуванець Володимир Пригладь.

У той же час самовисуванець Руслан Сольвар отримав від ЦВК відмову.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...