ЦВК вже зареєструвала 28 кандидатів в президенти: поіменний список

2254
ЦВК вже зареєструвала 28 кандидатів в президенти: поіменний список - today.ua

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала ще два пакети документів від потенційних кандидатів на пост президента України.

За даними ЦВК, станом на 1 лютого 56 осіб подали документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на пост президента.

На сьогоднішній день ЦВК вже зареєструвала 28 кандидатів у президенти, а саме: Ігор Смешко, Сергій Тарута, Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Віталій Купрій, Євген Мураєв, Анатолій Гриценко, Геннадій Балашов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Роман Насиров, Юрій Бойко, Олег Ляшко, Аркадій Корнацький, Олександр Вілкул, Юлія Тимошенко, Дмитро Добродомов, Олександр Мороз, Ілля Ківа, Руслан Кошулинський, Олександр Данилюк, Інна Богословська, Микола Габер, Юрій Дерев’янко та Володимир Зеленський.

Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Документи на реєстрацію кандидатом в президенти необхідно подати до ЦВК до 3 лютого. А також потрібно внести грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло помилки у всіх поданих деклараціях кандидатів в президенти.

загрузка...