Цього року в перший клас підуть понад 400 тис. дітей

У цьому навчальному році першокласниками стануть понад 448 тис. дітей, що більше на 40 тис., ніж торік. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки на запит Укрінформу.

Цього року в перший клас підуть понад 400 тис. дітей - today.ua

Відповідно до інформації, наданої місцевими органами управління освітою, до першого класу підуть понад 448 тис. учнів, з них 145 024 тис. (32,3 %) навчатимуться в сільській місцевості.

Оскільки цього року перше вересня припадає на суботу, Міносвіти дозволяє школам самим обрати перше або третє вересня для проведення Свята першого дзвоника.

"Структура навчального року, тривалість навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними, інші форми організації освітнього процесу встановлюються закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Оскільки питання організації освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти належить до виключної компетенції закладу освіти, рішення про проведення Свята першого дзвоника приймає заклад освіти", — зазначає Міністерство освіти та науки.

Варто нагадати, що міністр охорони здоров’я поділилась порадами як підготувати дитину і батьків до нового навчального року.