Ціни можуть вирости вдвічі: через коронавірус в АТБ дорожчають продукти і товари першої необхідності

Мережа супермаркетів АТБ під час карантину, оголошеного через поширення коронавірусу, змушена піднімати ціни на деякі продукти і товари першої необхідності. Про це повідомили в пресслужбі АТБ.

Ціни можуть вирости вдвічі: через коронавірус в АТБ дорожчають продукти і товари першої необхідності - today.ua

Подорожчання деяких товарів в АТБ пояснюється стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торгової мережі АТБ, а й для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі.

Голова ради директорів і генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков повідомив, що в останні дні в супермаркетах справді подорожчали деякі продукти з борщового набору, а також антисептики і деякі інші товари.

"Підняття вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат виробництва, пов'язаних з прийнятими карантинними заходами. А саме - заборонами і обмеженнями на перебування великої кількості працівників в одному приміщенні, транспортними проблемами тощо", - повідомив Марков.

Очікується, що продукти борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) можуть подорожчати на 35-128%, цукор - на 8%, макаронні вироби - на 9,5%, пшенична крупа - на 11%, гречка - на 51%, борошно - на 5% , курячі яйця - на 6%.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що дійсно треба закупити на час карантину.