Ціна на газ у листопаді зросте: нові тарифи

З 1 листопада в Україні значно зростуть ціни на природний газ. Про це інформує прес-служба НАК «Нафтогаз України». Відзначається, що тарифи в різних областях України подорожчають по-різному. У Києві зростання буде на 15%, а є міста, де в 3,5 рази. Для жителів Вінниці ціна підскочить втричі. На Закарпатті підвищать тариф на гривню. Найменше подорожчання відчують в Кременчуці. Там тариф зріс всього на 11 копійок.

Ціна на газ у листопаді зросте: нові тарифи  - today.ua

Для промислових підприємств, які в місяць використовують від 50 тисяч кубометрів газу, з 1 листопада ціна буде дорівнювати 5861 грн за одну тисячу кубічних метрів. Суб'єктам, що споживають не більше 50 тисяч «кубів», «Нафтогаз» буде пропонувати блакитне паливо за ціною 6463 грн. за тисячу кубометрів.

Генеральний директор незалежного провайдера енергії Володимир Шведкий попередив, що у 2020 році Кабінет міністрів перестане впливати на ціну газу для населення, і додав, що до приходу на ринок комерційних постачальників ціна на газ напевно збільшиться.

Зростання цін на газ також спрогнозував заступник начальника Департаменту енергоефективності НАК "Нафтогаз України" Олексій Хабатюк. На його думку, взимку ціна буде однозначно рухатися вгору через зростання попиту в Євросоюзі. Це означає, що вони будуть щомісяця змінюватися, що також позначиться на тарифах на опалення і гарячу воду.

Today.ua раніше попереджав, що напередодні опалювального сезону українці почали масово отримувати попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованістьБорги потрібно сплатити протягом трьох днів після отримання повідомлення. Однак поспішати доплачувати різницю між вартістю газу, нарахованої за показаннями лічильника і сумою, яка виникла через донарахування від облгаззбутів, українцям не варто.

ДЖЕРЕЛОnaftogaz.com