”Це справді я, це не розіграш”: Скабєєва вибачилася перед Зеленським та зробила йому пропозицію

"Це справді я, це не розіграш": Скабєєва вибачилася перед Зеленським та зробила йому пропозицію - today.ua
Loading...

Пропагандисти Кремля в ефірі російської програми “60 хвилин” спробували зателефонувати президенту України Володимиру Зеленському. Втім, розмова не вдалась, однак її все одно чомусь показали в ефірі.

Зокрема, Володимир Зеленський поспілкувався з топ-пропагандисткою Кремля Ольгою Скабєєвою по телефону. Журналістка вибачилася, що турбує його. Зеленський відповів Скабєєвій, що зайнятий і спілкується з колегами, тому вимушений припинити розмову.

Слід зазначити, що в слухавці у відповідь Скабєєвій було чути характерний для президента України голос з хрипотою, але з неприсущим йому московським “аканням”.

Українські ЗМІ припускають, що на другому кінці лінії був не Володимир Зеленський, а людина, яка просто імітує його голос, при тому не дуже достовірно.

“Зеленський” сказав, що завжди переривається для дзвінка, мовляв, раптом що сталося. Але оскільки у Скабєєвої точно нічого не сталося, “ні з близькими, ні з рідними”, то він продовжить розмову з колегами.

Підсумовуючи розмову, Скабєєва сказала, що ось такий у них відбувся “нормандский формат”. При цьому пропагандистка назвала Зеленського дуже делікатною і тактовною людиною.

Слід також зазначити, що на переконання Скабєєвої, “Зеленський”, судячи зі всього, припинив з нею розмову не тому, що не захотів спілкуватись з пропагандистами Кремля, а тому що не повірив, що це вона.

“Володимире Олександровичу, це не розіграш, це справді я, і ми дуже хочемо записати з вами інтерв’ю”, – сказала Скабєєва.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів про свої очікування від нормандської зустрічі.

Гороскоп на 20 січня від Павла Глоби: Близнюкам пора втілювати задумане, а Тельцям можна ризикувати
Гороскоп на понеділок, 20 січня, обіцяє усім знакам Зодіаку день, сприятливий для нових знайомств, а також для приємного спілкування зі старими знайомими. Взагалі, цей день...
Страшне горе сталося у родині зірки “Сватів”: “Серце не витримало”
Серіал “Свати”, над сьомим сезоном якого зараз триває активна робота, за роки своїх зйомок накопичив не тільки багато екранних історій, але й обріс реальними історіями,...
Відкрилась істина причина розлучення Наташі Корольової з Ніколаєвим
Наташа Корольова, яка вже давно живе у другому шлюбі з Сергієм Глушко та виховує з ним сина, виявляється, мала вагому причину для розлучення зі своїм...
Чого боїться Волочкова: зірка заборонила коментарі в Instagram
Балерина Анастасія Волочкова заборонила своїм шанувальникам та лихословам коментувати її публікації в Instagram. Так, Анастасія Волочкова прийняла рішення про заборону коментарів до її постів. Можливо,...
Пугачова дуже не схвально відгукнулася про Ніколаєва прямо на його ювілеї
Алла Пугачова, яка давно дружить зі співаком і композитором Ігорем Ніколаєвим, була однією з найбільш бажаних гостей, яких він запросив на свій ювілей. І звичайно...