”Це справді я, це не розіграш”: Скабєєва вибачилася перед Зеленським та зробила йому пропозицію

"Це справді я, це не розіграш": Скабєєва вибачилася перед Зеленським та зробила йому пропозицію - today.ua

Пропагандисти Кремля в ефірі російської програми “60 хвилин” спробували зателефонувати президенту України Володимиру Зеленському. Втім, розмова не вдалась, однак її все одно чомусь показали в ефірі.

Зокрема, Володимир Зеленський поспілкувався з топ-пропагандисткою Кремля Ольгою Скабєєвою по телефону. Журналістка вибачилася, що турбує його. Зеленський відповів Скабєєвій, що зайнятий і спілкується з колегами, тому вимушений припинити розмову.

Слід зазначити, що в слухавці у відповідь Скабєєвій було чути характерний для президента України голос з хрипотою, але з неприсущим йому московським “аканням”.

Українські ЗМІ припускають, що на другому кінці лінії був не Володимир Зеленський, а людина, яка просто імітує його голос, при тому не дуже достовірно.

“Зеленський” сказав, що завжди переривається для дзвінка, мовляв, раптом що сталося. Але оскільки у Скабєєвої точно нічого не сталося, “ні з близькими, ні з рідними”, то він продовжить розмову з колегами.

Підсумовуючи розмову, Скабєєва сказала, що ось такий у них відбувся “нормандский формат”. При цьому пропагандистка назвала Зеленського дуже делікатною і тактовною людиною.

Слід також зазначити, що на переконання Скабєєвої, “Зеленський”, судячи зі всього, припинив з нею розмову не тому, що не захотів спілкуватись з пропагандистами Кремля, а тому що не повірив, що це вона.

“Володимире Олександровичу, це не розіграш, це справді я, і ми дуже хочемо записати з вами інтерв’ю”, – сказала Скабєєва.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів про свої очікування від нормандської зустрічі.

Гороскоп на 30 березня від Павла Глоби: яким буде понеділок для усіх знаків Зодіаку
Гороскоп на понеділок, 30 березня 2020 року, обіцяє день, в який будуть відігравати важливу роль малозначні, на перший погляд, моменти. Тому не зайвим буде звертати...
Серіал “Свати”: з Артем’євою чи без неї – актриса тримає паузу
Серіал “Свати”, мабуть, один із найбільш багатостраждальних кінопроектів на усьому пострадянському просторі. За 12 років, що минули від виходу першого сезону, його стільки разів уже...
Тарзан уже не той: голий Сергій Глушко нічим не зачепив Корольову
Тарзан, який 8 березня відзначив своє 50-річчя, незважаючи на свій вже не юний вік, як і раніше, залишається в прекрасній формі. Він багато займається в...
Дезінфікуючі засоби, здатні вбити коронавірус на поверхнях: ефективно та доступно
Коронавірус може передаватися від інфікованої людини іншим людям ще довго після того, як носій інфекції покинув певне місце. Справа в тому, що вірус надзвичайно життєстійкий...
Щось не так: в Україні коронавірус косить молодих людей – тривожна статистика
Коронавірус в Україні вражає в основному молодих людей. Таку тривожну статистику озвучив сьогодні на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він підкреслив, що найбільша питома...