“Це огидно“: Омелян різко відповів на критику Зеленського

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян різко відповів Володимиру Зеленському за критику українських доріг. Омелян також заявив, що президент України веде себе просто огидно, коли критикує українських чиновників, у яких діти стають громадянами інших країн. Міністр підкреслив, що не хотів конфліктувати з Зеленським, але той своєю поведінкою провокує на жорстку реакцію.

“Це огидно“: Омелян різко відповів на критику Зеленського - today.ua

"У мене не було ніякого бажання чіпати Зеленського... Але, коли він починає з усіх трибун і телебачення розповідати, що доріг немає, що уряд - це проблема, що чиновники народжують дітей в США в той час, коли в його команді працюють люди самі близькі, у яких діти народилися і живуть за кордоном своїми сім'ями. Ну, сорі, це не порядно. Це огидно, якщо ти починаєш своє президентство з такого, тоді буде відповідь", - заявив міністр Володимир Омелян.

Міністр також звернувся до президента Зеленського з питанням про його досягнення з початку вступу на посаду.
"Все погано і всі не такі — це чудова теза. Я її чув і 15 років тому, і дев'ять років тому. Чую останні п'ять. Ви самі-то намагалися щось зробити? Майже два місяці вже пройшло... Або тупо немає повноважень, знань, умінь, бачення, команди, бажання, часу?" — підкреслив Омелян.
Міністр також заявив, що президентом бути дуже важко — чекати подяки не варто навіть в разі «грандіозних звершень».

ДЖЕРЕЛОua1.com.ua