“Це катастрофа“: Фаріон рознесла нового міністра освіти за помилки у дописі

Член політичної ради ВО "Свобода", доктор філологічних наук Ірина Фаріон рознесла нового міністра освіти Ганну Новосад, яка в одному дописі на Facebook начебто зробила 9 помилок. Фаріон внесла виправлення у публікацію новообраної глави МОН та розмістила на своїй сторінці два варіанти тексту (з помилками та без помилок, - Ред.)

“Це катастрофа“: Фаріон рознесла нового міністра освіти за помилки у дописі   - today.ua

"Я свої лекції зі студентами в четвер розпочну з виправлення помилок у дописі на ФБ так званого міністра освіти і науки. Це зе-катастрофа. Іншого, звісно, я й не очікувала. Проте зробити щонайменше ДЕВ'ЯТЬ помилок різного характеру - від синтаксичних, граматичних до стилістичних - азарову було теж під силу...", - написала Фаріон.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="81236,81237"]

"Може б, цій Новосад піти на якісь курси з української безграмотності…. Міністр-плагіятор Гриневич пішла, міністр-безграмотність у двері", – написала Фаріон.

У коментарях до публікації Ірини Фаріон користувачі почали висловлювати своє здивування та обурення побаченим. Дехто поставився до цього з гумором, адже "грамотних" міністрів в Україні вистачає, і тому народ вже важко чимось здивувати. А хтось помітив помилки і у словах самої Фаріон, і вказав на них.

"Писав ківа, диктував Царьов", "Азаров мабуть зробив би менше", "Круто. Така безграмотна людина буде міністром освіти", " Біда в Україні, просто біда...", "Тепер приймуть закон ,який дозволить не виділяти комами вставне слово "чесно кажучи", "Суржикослів'я якесь", - написали коментатори.

Раніше повідомлялося, що міністром освіти в новому уряді стала нардеп від партії "Слуга народу" Ганна Новосад. Як відомо, вона закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка та отримала ступінь бакалавра з політології в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.