“Це буде професіонал“: Геращенко розповіла, хто очолить фракцію “Європейська солідарність“

Фракцію "Європейська солідарність", яка набрала 8% голосів і буде мати 25 місць у новому парламенті, очолить професіонал. Про це на брифінгу у вівторок, 13 серпня, повідомила представник партії і давня соратниця екс-президента Ірина Геращенко.

“Це буде професіонал“: Геращенко розповіла, хто очолить фракцію “Європейська солідарність“ - today.ua

За її словами, заступником голови партії теж стане професіонал, але при цьому буде дотримано гендерний баланс. При цьому Геращенко підкреслила, що імена цих людей стануть відомі, коли Верховна Рада дев'ятого скликання почне свою роботу. Лідером партії як і раніше залишається Петро Порошенко.

Щодо чуток про те, що Порошенко, можливо, складе свої депутатські повноваження, Ірина Геращенко відповіла досить різко.

"Ми не коментуємо чутки. Петро Порошенко сам представить своє бачення політичної кар'єри. І вона (кар'єра, - ред.) буде розвиватися на 100% правильно, як він вирішить. Його мета і партія його в цьому підтримує - він буде депутатом Європарламенту. Україна повинна якомога швидше інтегруватися в ЄС і НАТО", - заявила член "Європейської солідарності".

Незважаючи на велику кількість кримінальних справ, яке ДБР відкрило на Петра Порошенка, його однопартійці продовжую відстоювати свого лідера. Партія "Європейська солідарність" спростувала інформацію про те, що п'ятий президент України Петро Порошенко міг незаконно перетинати державний кордон, в тому числі при поїздці у відпустку на Мальдівські острови.

Крім того, адвокат екс-президента переконаний, що допити його підзахисного у Державному бюро розслідувань були інспіровані країною-агресором — тобто Росією.

Раніше майбутній народний депутат від "Слуги Народу" Максим Бужанський заявив, що Ірина Геращенко дуже багато зажадала від нового парламенту.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua