Toyota представила новий електромобіль

2808
Toyota представила новий електромобіль - today.ua

У Шанхаї в автосалоні компанії Toyota було представлено електричні версії кросоверів C-HR і IZOA. Продажі електрокарів Toyota почнуться вже з наступного року, повідомляє Autonews.

Зазначається, що C-HR і IZOA – це практично один і той самий субкомпактний кросовер, просто його продають під різними назвами дві окремі компанії. Зокрема, GAC Toyota випускає C-HR, а FAW Toyota – IZOA. Зовні відрізнити ці кросовери можливо, але досить складно. Електрокари мають дещо різні передні бампери.

Наразі Toyota не оприлюднює жодної інформації про електричні C-HR і IZOA. Відомо тільки, що їх продаж в Китаї почнеться в 2020 році. Чи будуть вони продаватися в інших країнах – невідомо.

Toyota має великі плани з випуску електромобілів. Поки що компанію не можна назвати лідером сегменту електрокарів, однак вже через декілька років ситуація може змінитися докорінно. Так, у першій половині 2020-х років Toyota планує випустити на ринок більше десяти різних моделей з електричною силовою установкою. Електрокари продаватимуть майже у всіх країнах світу.

У стратегічному плані розвитку компанії говориться, що до 2030 року в усьому світі має щорічно продаватися близько 5,5 млн електромобілів Toyota.

Раніше повідомлялось, що Renault представить доступний електромобіль City K-ZE.

загрузка...