ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіків

Жіноче волосся, особливо довге, діє на чоловіків магічним чином. Однак, іноді невдало підібрана зачіска може зіпсувати чоловіче враження про вас. У гонитві за експериментами і новими емоціями, перефарбовуючи волосся в різні кольори і змінюючи стрижки, дівчина може настільки захопитися процесом, що перестане бути схожа сама на себе. Чоловіки люблять у жінках доглянутість і природність. Але є зачіски, які вони вважають не сексуальними і не оригінальними.

ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіків - today.ua

Недбалий пучок

ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіків

Щоб зробити дійсно красивий, злегка недбалий пучок на голові, потрібно витратити значну кількість часу. Інакше вийде дуже неохайна зачіска, яка в очах деяких чоловіків буде виглядати дивно. З такою зачіскою можна сходити в магазин за продуктами або винести сміття, але на побачення краще розпустіть волосся.

"Дитяча" косичка

ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіків

Одним з варіантів щоденної зачіски є коса. Варіантів плетіння існує безліч, але дівчата рідко переймаються і заплітають звичайну косичку, як мама в дитинстві. Тим дівчатам, у яких від природи тонкіе негусте волосся коса категорично протипоказана. Об'ємні кіски ще можуть бути привабливими, але от "коса в дитячий сад" — це точно не зачіска для дорослої дівчини.

Довгий прямий чубчик

ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіків

Для чоловіків дуже важливий зоровий контакт, а довгий чубчик може цьому перешкодити. Очі треба відкривати, а не ховати. Хочете прикрити лоб, виберіть косий чубчик. Прямі чубчики давно вважаються табу і вийшли з моди, тому не женіться за минулим, тим більше, що зараз існує стільки варіантів, як стати красивішою.

Ефект мокрого волосся

ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіків

Дівчата вважають, що легкі кучері зводять чоловіків з розуму, але насправді, така зачіска в очах сильної статі сильно програє навіть звичайному кінському хвосту. Одна справа, коли волосся кучеряве від природи, і достатньо його намочити, щоб виглядати ефектно, але в інших випадках на створення такого ефекту піде година часу, тонна лаку та інших засобів, і при цьому зі сторони зачіска може виглядати так, ніби дівчина не помила голову.

Високий начіс

ТОП-5 жіночих зачісок, які відштовхують чоловіківНачоси давно залишилися в минулому і доречні тільки на тематичних заходах в стилі 60-х років. Прийти в наш час так на побачення буде досить дивно і недоречно. Чоловіки вважають, що подібні зачіски виглядають занадто химерно і приваблюють багато непотрібної уваги.

Раніше повідомлялося, які зачіски чоловіки вважають найбільш привабливими і жіночними.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru