ТОП-5 ворожінь на Старий Новий рік: астролог дала поради

Ніч з 13 на 14 січня, у Старий Новий рік, буде магічною і чарівною. Саме в цей час ще з давніх часів було прийнято ворожити на майбутнє, щоб дізнатися свою подальшу долю. Екстрасенс і таролог Ольга Пасинкова розповіла, як правильно налаштуватися на магічний ритуал в новорічну ніч і які ворожіння вважаються найдієвішими.

ТОП-5 ворожінь на Старий Новий рік: астролог дала поради - today.ua

Для отримання конкретної відповіді на запитання під час ворожіння в першу чергу необхідно зняти всі прикраси, вибрати одяг, на якому немає ременів, розпустити волосся і сісти в зручну позу.

Ворожіння на найближче майбутнє

Для цього ворожіння екстрасенс рекомендує взяти золотий ланцюг, гарненько розтерти його долонями, струснути і кинути на стіл. Крім дзвону ланцюжка у кімнаті не повинно бути жодних сторонніх звуків. Зверніть увагу, яку фігуру утворив кинутий ланцюг. Від цього і залежить передбачення.

 • Бант – до швидкого весілля;
 • Рівна смуга – удача;
 • Трикутник – успіхи в коханні;
 • Коло – біди і неприємності.

ТОП-5 ворожінь на Старий Новий рік: астролог дала поради

Ворожіння на віщий сон

Це ворожіння на картах вважається досить безпечним. Щоб вам приснився віщий сон, візьміть з колоди гральних карт бубнового короля і подумайте про людину, яку б хотіли бачити поряд із собою. Потім сховайте карту під подушку і лягайте спати. Дуже важливо не вимовляти при цьому ні слова. Після виконаних дій вам обов'язково присниться щось, пов'язане з цією людиною.

Ворожіння з відповіддю "так" чи "ні"

Це одне з найдавніших ворожінь, яке рідко підводить. Питань можете підготувати стільки, скільки захочете, головне, щоб на них можна було відповісти коротко "так", або "ні". Візьміть жменю будь-якої крупи, висипте її на стіл і перерахуйте крупинки. Якщо кількість зерняток парна – відповідь "так", якщо непарна – "ні".

Ворожіння по книзі

Це одне з найпопулярніших видів ворожіння на Старий Новий рік. Візьміть першу-ліпшу під руку книжку і вголос поставте запитання, яке вас цікавить. Після цього назвіть номер сторінки і рядку. Прочитане вами буде безпосередньо пов'язано з вашим майбутнім.

ТОП-5 ворожінь на Старий Новий рік: астролог дала поради

Ворожіння з чашками

Участь у цьому ворожінні приймає кілька людей. Треба взяти стільки чашок, скільки  збереться осіб. В чашки кладуть перстень, монету, хліб, цукор, цибулю, сіль, а в одну наливають трохи води. Далі з закритими очима кожен з присутніх повинен вибрати одну з чашок. Що йому попадеться, від цього і буде залежати подальша доля.

 • Кільце – до весілля;
 • Монета – до багатства;
 • Хліб – до статку;
 • Цукор – до веселощів;
 • Цибуля – до сліз;
 • Сіль – до нещастя;
 • Чашка з водою – до життя без особливих змін.

Ворожіння на фінансове благополуччя в Старий Новий рік не прийняті. У цей період потрібно зосередитися на людях, які нас оточують і на своїх внутрішніх відчуттях.

Раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, які не можуть жити без самозамилування.

ДЖЕРЕЛОstb.ua