ТОП-5 ворожінь на Старий Новий рік: астролог дала поради

ТОП-5 ворожінь на Старий Новий рік: астролог дала поради - today.ua
Loading...

Ніч з 13 на 14 січня, у Старий Новий рік, буде магічною і чарівною. Саме в цей час ще з давніх часів було прийнято ворожити на майбутнє, щоб дізнатися свою подальшу долю. Екстрасенс і таролог Ольга Пасинкова розповіла, як правильно налаштуватися на магічний ритуал в новорічну ніч і які ворожіння вважаються найдієвішими.

Для отримання конкретної відповіді на запитання під час ворожіння в першу чергу необхідно зняти всі прикраси, вибрати одяг, на якому немає ременів, розпустити волосся і сісти в зручну позу.

Ворожіння на найближче майбутнє

Для цього ворожіння екстрасенс рекомендує взяти золотий ланцюг, гарненько розтерти його долонями, струснути і кинути на стіл. Крім дзвону ланцюжка у кімнаті не повинно бути жодних сторонніх звуків. Зверніть увагу, яку фігуру утворив кинутий ланцюг. Від цього і залежить передбачення.

 • Бант – до швидкого весілля;
 • Рівна смуга – удача;
 • Трикутник – успіхи в коханні;
 • Коло – біди і неприємності.

Ворожіння на віщий сон

Це ворожіння на картах вважається досить безпечним. Щоб вам приснився віщий сон, візьміть з колоди гральних карт бубнового короля і подумайте про людину, яку б хотіли бачити поряд із собою. Потім сховайте карту під подушку і лягайте спати. Дуже важливо не вимовляти при цьому ні слова. Після виконаних дій вам обов’язково присниться щось, пов’язане з цією людиною.

Ворожіння з відповіддю “так” чи “ні”

Це одне з найдавніших ворожінь, яке рідко підводить. Питань можете підготувати стільки, скільки захочете, головне, щоб на них можна було відповісти коротко “так”, або “ні”. Візьміть жменю будь-якої крупи, висипте її на стіл і перерахуйте крупинки. Якщо кількість зерняток парна – відповідь “так”, якщо непарна – “ні”.

Ворожіння по книзі

Це одне з найпопулярніших видів ворожіння на Старий Новий рік. Візьміть першу-ліпшу під руку книжку і вголос поставте запитання, яке вас цікавить. Після цього назвіть номер сторінки і рядку. Прочитане вами буде безпосередньо пов’язано з вашим майбутнім.

Ворожіння з чашками

Участь у цьому ворожінні приймає кілька людей. Треба взяти стільки чашок, скільки  збереться осіб. В чашки кладуть перстень, монету, хліб, цукор, цибулю, сіль, а в одну наливають трохи води. Далі з закритими очима кожен з присутніх повинен вибрати одну з чашок. Що йому попадеться, від цього і буде залежати подальша доля.

 • Кільце – до весілля;
 • Монета – до багатства;
 • Хліб – до статку;
 • Цукор – до веселощів;
 • Цибуля – до сліз;
 • Сіль – до нещастя;
 • Чашка з водою – до життя без особливих змін.

Ворожіння на фінансове благополуччя в Старий Новий рік не прийняті. У цей період потрібно зосередитися на людях, які нас оточують і на своїх внутрішніх відчуттях.

Раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, які не можуть жити без самозамилування.

Вареники на пару: швидкий рецепт простої страви з різними начинками
Вареники на пару – це особлива страва, начинка в ній може бути будь-яка, а ось тісто підійде не всяке. Воно повинно бути замішаним на кефірі...
Гороскоп розкішних жінок: 3 знака Зодіаку, які з віком виглядають привабливіше
Поки одні жінки марно борються з першими ознаками старості, інші з віком стають все красивішими і привабливішими. Астрологи назвали три знака Зодіаку, представниці яких розквітають...
“Бабуся Соня”: чому онуки Ротару приховують свою спорідненість з народною артисткою
Софія Ротару, яка в цьому році відзначить вже своє 73-річчя, має двох онуків – онучку Соню і онука Анатолія. Вони час від часу проводять час...
ТОП-3 породи собак, які ідеально підходять для чоловіків
Головним критерієм при виборі собаки у чоловіків є сила і надійність вихованця. Чим крупніше порода, тим мужніше себе почувають поряд з твариною представники сильної статі....
Продукты, которые помогут нормализовать давление: ученые рассказали, что нужно есть гипертоникам
Для снижения давления ученые советуют гипертоникам употреблять определенные продукты питания, которые помогут нормализовать давление. Назван целый список продуктов, которые при регулярном употреблении помогут нормализовать состояние...