ТОП-3 породи собак з довгими вухами: вимагають підвищеної уваги

Кожна порода собак має свої особливості. Хтось відрізняється високим інтелектом, у когось незвичайної краси шерсть, а є вихованці, дивлячись на яких відразу в очі кидаються їх вуха. Найчастіше саме вуха і стають проблемними ділянками у догляді за цими собаками, але в той же час вони їх "родзинка". Представляємо до вашої уваги ТОП-3 породи собак з висячими вухами, які додають цим собакам шарму і грайливості.

ТОП-3 породи собак з довгими вухами: вимагають підвищеної уваги  - today.ua

Такса

ТОП-3 породи собак з довгими вухами: вимагають підвищеної уваги

Ще наші предки використовували маленьких вухатих такс у якості мисливців на диких звірів, що живуть у норах. Набагато пізніше такс стали розводити в міських умовах. У цій породі поєднуються сміливість, активність, витривалість, дружелюбність і лагідність. Правильне дресирування зробить собаку дисциплінованою і слухняною, інакше вам впоратися з нею буде дуже складно. Вуха у такс періодично можуть запалюватися, особливо у молодих собак. Через нависання вух всередині створюються оптимальні умови для розмноження бактерій, тому слід уважно вибирати засоби для шерсті і стежити за раціоном тварини, оскільки такси схильні до різного роду алергій.

Бассет-хаунд

ТОП-3 породи собак з довгими вухами: вимагають підвищеної уваги

Ця порода собак володіє унікальною зовнішністю. Масивне тіло, короткі ноги, великі висячі вуха і сумний погляд...Побачивши бассета, залишитися байдужим неможливо. Порода була виведена для полювання на дрібних диких звірів (лисиць, кролів і борсуків). При цьому характер у собаки дуже поступливий і доброзичливий. Представники цієї породи піддаються швидкому навчанню і дуже віддані своїй сім'ї. Вуха бассет-хаунда зазвичай волочаться по землі і працюють в якості «мітли» - намітають на слухові проходи все, що потрапляє під ніс. Тому вуха тварині потрібно ретельно мити, щоб не підхопити якусь інфекцію.

Кокер-спанієль

ТОП-3 породи собак з довгими вухами: вимагають підвищеної уваги

Ця найпопулярніша порода собак з хвилястими довгими вухами. Кокер-спанієлі можуть мати різне забарвлення: коричневе, золотисте, попелясте, чорне, біле, плямисте. У виразні очі цієї собаки не можна надивитися, у них просто тонеш. Грайливий характер вихованця здатен розвеселити кожного. Довга шовковиста шерсть англійського кокер-спанієля потребує регулярного розчісування, а вуха вимагають спеціального догляду. Якщо їх добре не вичісувати, то в них з'являються ковтуни, після видалення яких залишається слід на шерсті собаки. Недоглянута шерсть на вухах засмічує вушний канал і закриває слуховий канал від доступу повітря. Стрижка шерсті на внутрішній стороні і біля основи вух дозволяє запобігти таких наслідків і є головною вимогою догляду за кокер-спанієлем.

Раніше повідомлялося, які породи собак не мають неприємного запаху і підійдуть для життя в квартирі.

ДЖЕРЕЛОnashemisto.dp.ua