ТОП-5 порід собак для сімей з дітьми

ТОП-5 порід собак для сімей з дітьми - today.ua
Loading...

Багато дітей роками випрошують у батьків собаку, однак ті не завжди охоче погоджуються. До цього питання дійсно потрібно підходити з особливою увагою. Не всі породи собак мають спокійний характер, терпіння і люблять гратися з дітьми. Однак, є й ті, хто не може перебувати на самоті і з радістю самі просяться в компанію господарів та їх дітей.

Американський кокер-спаніель

Ці собаки досить часто стають повноправними членами сім’ї, радуючи своїх власників увагою. Вони можуть довго гуляти, грати, прекрасно уживаються з іншими тваринами, обожнюють дітей. Спаніелі вміють вести себе саме так, як потрібно людині, що безцінно для господарів.

Ірландський тер’єр

Тер’єри дуже рішучі і завжди звикли домагатися бажаного. Вони невибагливі в побуті, витривалі і дуже веселі. Ця порода не пристосована сидіти в закритому просторі. Найкраща розвага для них – це ганятися за велосипедом господаря, обганяючи і розвиваючи швидкість до 40 км/год, або бігати з дітьми, при цьому граючи з ними.

Міттельшнауцер

Собаки цієї породи легко адаптуються до різних умов навколишнього середовища, вони хоробрі, і завжди стануть на захист своєї родини і господаря. Це одна з тих небагатьох порід, яка ніколи не втрачає увагу і завжди напоготові, навіть коли мирно відпочиває поруч з вами на дивані, поклавши голову на коліна. Міттельшнауцери дуже лагідні і велелюбні тварини, які люблять людей.

Японський шпіц

Шпіци дуже грайливі, доброзичливі, сміливі і віддані домашні улюбленці. Це ідеальна собака-компаньйон як для самотніх людей, так і для родин з дітьми. Вона не дасть нудьгувати нікому і буде невтомно радіти, побачивши господарів. Представники цієї породи швидко прив’язуються до людини, особливо до літніх людей і дітей. Крім того, собаки легко уживаються з котами та іншими тваринами.

Лабрадор-ретривер

Порода відома своєю відкритістю і відданістю. Це дуже велелюбні і дружелюбні тварини, які в першу чергу цінують хороші взаємини в сім’ї. Лабрадори дуже віддані господарям, і раді проводити з ними весь свій вільний час. Собаки цієї породи мають добру інтуїцію і завжди відчувають, що він них вимагають зробити.

Раніше Today.ua представив рейтинг ТОП-5 собак, готових завжди прийти на допомогу людині.

ТОП-5 порід котів з найміцнішим здоров’ям
Не всі породи домашніх котів можуть похвалитися відмінним здоров’ям. Особливо це стосується породистих тварин. У них, як правило, безліч генетичних захворювань, в той час як...
Як не можна худнути: дієтолог назвала головну помилку при схудненні напередодні свят
Багато підходять до процесу схуднення несвідомо, не розумію всієї відповідальності за процес. Головною помилкою, за словами дієтологів, є те, що люди худнуть, щоб потім можна...
“Голова більше тулуба”: Алла Пугачова злякала надмірною худобою
Алла Пугачова знову показалася на публіці в образі, який в черговий раз перелякав її фанатів. Справа в тому, що співачка вийшла у світ і відвідала...
Магнітна буря в грудні 2019: на українців обрушаться відразу три найпотужніших удари
Магнітна буря в грудні 2019 обрушиться на українців. Нам доведеться пережити одразу три найпотужніших удари, що затягнуться на кілька днів. У цей період ви будете...