Топ-5 найзліших порід котів

Коти - це найпопулярніші в Україні домашні улюбленці. Воно й не дивно - ці пухнасті та милі створіння дарують безліч позитивних емоцій, і при цьому не потребують багато місця, тому з ними спокійно можна жити в квартирі. Якщо ви хочете завести собі кішку, слід з особливою відповідальністю підійти до вибору породи.

Топ-5 найзліших порід котів - today.ua
Фото: Коло

Взагалі зоопсихологи наголошують на тому, що оцінювати ступінь доброти або лагідності кота за його породою - неправильно. Зазвичай на соціалізацію тварин впливає те, в яких умовах і з ким вони виросли.

Втім, є певні стереотипи, які визначають деякі породи котів як агресивні.

Сіамська кішка

Це дуже розумні, порядні і грайливі тварини. Однак вони можуть проявляти агресію не тільки по відношенню до чужих людей, а й в деяких випадках - до своїх господарів. Тому заводити сіамських котів сім'ї з маленькими дітьми не рекомендується: гордовита кішка може відчайдушно мститися за будь-яку неправильну витівку у свій бік.

Британська

Згідно з легендою, ці великі кішки походять від Чеширського кота. Дорослий кіт може важити близько 8 кг. Представники цієї породи мають своєрідний характер. З "британцями" важко подружитися, і часто простий намір погладити може обернутись для людини подряпинами.

Абісинська

Давні єгиптяни обожнювали абісинців, вважаючи їх втіленням богині Баст. Ці кішки дуже грайливі, але занадто злопам'ятні. Якщо ви заберете у абісинця улюблену іграшку, не приділите йому належної уваги або не нагодуєте вчасно, кіт може спеціально зіпсувати вам шпалери, меблі або штори.

Бенгальська

Коти цієї породи завжди намагаються перебувати поруч з господарем. Якщо ж не приділяти час грі з нею, вона буде всіма способами намагатися привернути до себе увагу.

Мейн-кун

Вага котів цієї породи може досягати 14 кг, і одним лише виглядом мейн-куни можуть вселити страх. В цілому ж це дуже доброзичливі коти, але до незнайомців вони ставляться з великою недовірою, і за порушення особистих кордонів можуть навіть покусати.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднили ТОП-5 найтихіших порід собак.