ТОП-3 породи котів, яких краще не брати з собою в подорожі

Коти - одні з найбільш популярних домашніх тварин серед українців та у всьому світі. Пояснення цьому досить просте - на догляд за котами не потрібно витрачати надто багато часу, харчуватись вони можуть все життя сухим кормом (головне, щоб це був якісний корм, у складі якого є всі необхідні речовини та вітаміни), а ще вони спокійно можуть пережити розлуку з господарем, на відміну від собак, які сумуватимуть за вами навіть протягом вашого робочого дня. Останній пункт для багатьох є найголовнішим, адже кота можна залишити вдома на час подорожі, попросивши когось годувати його та прибирати його туалет. Але якщо немає можливості залишити на когось свого домашнього улюбленця, то краще заздалегідь ознайомитись з породами котів, яким практично протипоказані подорожі.

ТОП-3 породи котів, яких краще не брати з собою в подорожі - today.ua

Саванна

Коти цієї породи - суміш домашньої кішки і сервала. Вони відрізняються не тільки неймовірною зовнішністю, але і неабиякими габаритами. В середньому савани важать до 20 кг, тому на борт літака з таким тваринам вас просто не пустять. Доведеться перевозити кота багажному відділенні, що є величезним стресом для будь-якої тварини. Більш того, деякі не витримують перельоту і помирають прямо у багажному відділенні.

ТОП-3 породи котів, яких краще не брати з собою в подорожі

Чаузі

Ця порода кішок досить рідкісна і коштує дуже багато грошей. Чаузі мають дуже незалежний характер і проникливий погляд. Середня вага тварин - від 10 до 15 кг.

ТОП-3 породи котів, яких краще не брати з собою в подорожі

Мейн-кун

Також дуже габаритні коти, з якими вас не пустят у салон літака. Зовні мейн-кун нагадує рись завдяки пензликами на вушках. Важать ці коти до 13 кг.

ТОП-3 породи котів, яких краще не брати з собою в подорожі

Нагадаємо, раніше ми розповіли про ТОП-5 злих і агресивних порід кішок.