ТОП-3 найнебезпечніших порід котів

Всі ми звикли сприймати котів як милих та ласкавих пухнастиків, але предствники деяких порід відрізняються дещо агресивною поведінкою. Звичайно, здебільшого характер кота буде залежати від вашого ставлення до нього, однак є досить норовливі породи, про які слід знати, якщо ви хочете завести вдома пухнастика.

ТОП-3 найнебезпечніших порід котів - today.ua

Абісинська кішка

Це одна з найдавніших порід кішок. Такі тварини відрізняються незвичайним зовнішнім виглядом, що нагадує пуму, а також мають вельми непростий характер. Абісинські кішки вимагають виховання з моменту своєї появи у вашому домі, а якщо цього не буде, вони можуть бути не тільки агресивними, але і злопам'ятними.

ТОП-3 найнебезпечніших порід котів

Бенгальська кішка

Коти цієї породи також нагадують хижаків, адже в них плямиста шерсть, яка асоціюється з леопардом. Вони мають дуже активний характер, тому їхні мисливські інстинкти в поєднанні з відсутністю виховання можуть принести безліч проблем господареві. При цьому жодної агресії з боку людини бенгали точно терпіти не стануть та завжди зможуть за себе постояти.

ТОП-3 найнебезпечніших порід котів

Британська короткошерста кішка

Ці коти мають дуже норовливий характер. Якщо не займатися вихованням британця, то ця досить важка кішка з незалежним характером здатна доставити чимало проблем.

ТОП-3 найнебезпечніших порід котів

Нагадаємо, раніше ми назвали ТОП-5 порід котів для тих, хто не терпить шуму.