ТОП-3 найбільш проблемних порід котів

Обираючи собі домашнього улюбленця, люди часто орієнтуються на гарну зовнішність, не звертаючи уваги на інші нюанси. Але тварина в будинку - це не лише нескінченна радість і відчуття тепла, але і безліч проблем. Особливо це стосується тих порід, які мають особливості в догляді та генетичні схильності до різних захворювань.

ТОП-3 найбільш проблемних порід котів  - today.ua

Персидська кішка є однією з найбільш проблемних у догляді. Їх густу довгу шерсть потрібно постійно вичісувати. При цьому багато часу займе прибирання в будинку. Адже шерсть вашого улюбленця буде всюди. Однак ця порода дуже велелюбна, і вимагає постійної уваги. Перси люблять дітей і дуже доброзичливі до господарів.

Сфінкси майже не мають шерсті, тому в зимову пору цим котам досить холодно. Вони запросто можуть захворіти на протягах, тому їх треба берегти. Дуже часто у цих вихованців виникають проблеми зі здоров'ям, пов'язані з генетикою. Згодом спостерігаються такі симптоми як відсутність апетиту, часта спрага, слабкість, вздуття живота. Якщо спостерігається хоч один симптом, потрібно обов'язково звернутися до ветеринара.

ТОП-3 найбільш проблемних порід котів
Сіамські кішки не так сильно вимогливі у догляді, проте у них є спадкові захворювання. Серед найпопулярніших - порок серця, глаукома, дисплазія кульшового суглоба, захворювання верхніх дихальних шляхів, хвороби шкіри. Це дуже живі істоти і їхні власники часто кажуть, що сіамські кішки ведуть себе більше як собаки, ніж кішки.

Раніше повідомлялося, як кішки лікують хвороби і знімають стрес у своїх господарів.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru