Томатний сік допомагає нормалізувати тиск: вчені розкрили секрет овочевого напою

Томатний сік - один з найкорисніших напоїв, адже в його складі є безліч вітамінів, корисних речовин та мікроелементів. Більш того, за словами вчених, регулярне вживання томатного соку навіть допоможе нормалізувати тиск.

Томатний сік допомагає нормалізувати тиск: вчені розкрили секрет овочевого напою - today.ua

В даному випадку мова йде, звичайно, виключно про натуральний томатний сік, а не пакетований магазинний, у складі якого можуть бути консерванти і багато цукру.

Так, вчені з Японії провели дослідження, результатами якого було підтверджено, що регулярне вживання томатного соку позитивно впливає на тиск.

Фахівці провели експеримент, в якому взяли участь півтисячі осіб, що страждають на гіпертонію (підвищений тиск). Людям, які брали участь у дослідженні, потрібно було вживати томатний сік в необмеженій кількості протягом цілого року. Результати дослідження показали, що у 94 чоловік, які скаржилися на постійні перепади тиску, показники згодом прийшли в норму - ртутний стовпчик знизився на 4-5 мм.

Популярні зараз

  • Клієнтам ПриватБанку розповіли, що робити, якщо банкомат “ковтнув“ картку і не віддає: покрокова інструкція
  • Скільки цибулі та яєць потрібно додавати у котлети: досвідчені господині назвали правильні пропорції інгредієнтів
  • Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну
  • Дженніфер Лопес вийшла у світ з 13-річною дочкою в трендовому вкороченому светрі та довгій джинсовій спідниці
  • Крім того, результати дослідження показали, що у 125 добровольців покращився рівень холестерину в крові. При цьому позитивні результати були однаковими як у чоловіків, так і жінок різного віку.

    Раніше ми розповіли рецепт смачного засобу на основі меду для зниження тиску.