Тіна Кароль з’явилася в ефірі шоу “Голос країни-9” в новому образі

1421
Тіна Кароль з'явилася в ефірі шоу "Голос країни-9" в новому образі - today.ua

Українська співачка та зірковий тренер вокального шоу “Голос країни-9” Тіна Кароль кожного ефіру вражає глядачів та конкурсантів новими образами. У неділю, 24 березня, під час першого етапу “нокаутів” зірка з’явилася в суддівському кріслі у вишуканій картатій сукні від Katya Silchenko, яка підкорює своєю стриманістю та елегантністю. Артистка доповнила образ злегка хвилястим волоссям та ніжним макіяжем.

Шанувальники Тіни Кароль в соціальних мережах не залишилися байдужими до її нового образу та почали залишати своїй улюбленці схвальні коментарі.

“Шикарний образ”, “Без червоної помади вам набагато краще”, “Тіна, занадто закрита сукня. Ти від когось ховаєшся?”, “Найкращий голос України”, ” У вас в команді найкращі вокалісти. Вболіваю за вас!”, “Найкращий тренер та вишукана жінка”, – написали фанати.

Під час 10 випуску проекту “Голос країни-9” між вокалістами розпочались “нокаути”. Кожен учасник команди Дана Балана, Тіни Кароль, Потапа і Монатіка розпочав боротьбу за участь у прямих ефірах та перемогу у шоу.

Як повідомлялося, під час попереднього ефіру “Голосу країни” зірковий тренер Дан Балан присвятив Тіні Кароль виступ учасників своєї команди та запросив її на танець.

Today.ua повідомляв, що телеглядачі активно коментують чутки про роман між Тіною Кароль і Даном Баланом, ініціатором яких виступає сам артист. Під час “сліпих” прослуховувань він таємно підніс Тіні Кароль коробку з квітами, під час восьмого ефіру проекту, 10 березня, Дан всіляко загравав з Тіною, а потім по-джентльменськи за руку провів її до крісла і назвав зірку “Моя королева”. На дев’ятому ефірі він присвятив артистці пісню і танець.

загрузка...