Світлана Тіхановська попросить у Путіна грошей на нові вибори в Білорусі

Білоруська опозиціонерка Світлана Тіхановська, яку 7 жовтня Міністерство внутрішніх справ Росії оголосило в "міждержавний" розшук, попросила Володимира Путіна не втручатися в білоруські справи, але при цьому заявила, що попросила б у російського президента грошей в разі проведення повторних виборів в країні.

Світлана Тіхановська попросить у Путіна грошей на нові вибори в Білорусі - today.ua

В інтерв'ю німецькому виданню Deutschlandfunk лідер білоруської опозиції сказала, що під час зустрічі з главою Російської Федерації Володимиром Путіним сказала б йому "Не втручайтеся", і акцентувала б увагу на тому, що Білорусія - незалежна країна, а її громадяни хочуть змін. Крім того, вона попросила б російського президента перестати фінансово підтримувати режим Лукашенко, а краще віддати гроші на нові чесні вибори в країні.

"Віддайте нам гроші, коли будуть нові вибори. Ми давно друзі і сусіди. Ми ними і залишаємося, - зазначила Тіхановська.

Світлана Тіхановська попросить у Путіна грошей на нові вибори в Білорусі Росія оголосила Світлану Тіхановську, яка зараз проживає в Литві, в міждержавний розшук. Генпрокуратура Білорусі назвала діяльність Координаційної ради опозиції Білорусі, яку очолює Тіхановська, "антиконституційною" і заявила, що цей орган зовереджений на захопленні влади. Це формулювання використовувала і Росія. Тіхановська говорить про те, що дружні відносини між Росією і Білорусією нібито зберігаються, але Путін підтримує Лукашенко, але не підтримує білоруський народ.

Зараз Світлана Тіхановська вирушила з візитом до Берліна, де на прес-конференції заявила, що Путін "не повинен вирішувати долю білоруського народу", але вона "хотіла б запросити його для медіації переговорів нарівні з представниками інших країн". Тіхановська також зустрілася з Ангелою Меркель, яка вважає її гідним політиком.

Нагадаємо, Мінськ у відповідь на рішення Євросоюзу про введення санкцій проти Білорусі підготував свій список санкцій.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net