Тест на уважність: знайдіть у парку собаку за 15 секунд

На фото зверху, десь у парку, сховалася собака. Вихованець за темпераментом дуже грайливий, і міг причаїтися, де завгодно. Ваше завдання - відшукати тварину як можна швидше. Зосередьтеся на зображенні і розгляньте уважно всі деталі. Цікаво, чи вийде у вас знайти песика всього за 15 секунд? Отже, час пішов!

Тест на уважність: знайдіть у парку собаку за 15 секунд - today.ua

Вам потрібно відшукати маленького мопса. Тепер, напевно, багато що стало зрозуміло. Ця собака може забратися куди завгодно, і господарям з нею ніколи не буває нудно. Можливо, якщо у вас є собака, ви впораєтеся з цим завданням швидше за інших. Однак, в будь-якому випадку знайти тварину не так вже й складно.

Ті, хто вже впоралися із завданням, мають високий рівень концентрації уваги. Ці люди бачать не тільки картинку в цілому, але і помічають всі деталі. Якщо вам так і не вдалося знайти собаку, нижче даємо підказку. Тварина сховалася за лавкою і спостерігає за вами. Бачите, як усе просто!

Тест на уважність: знайдіть у парку собаку за 15 секунд

Подібні задачки добре тренують пам'ять. Для розминки пропонуємо вам пройти ще один подібний тест, правда, трохи складніше. Вам потрібно знайти кота серед зеленого листя.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru