Тест на уважність: знайдіть на малюнку 3 відмінності між котами

Постарайтеся знайти на картинках відмінності між котами, сконцентрувавши усю свою увагу. Подібні тести проводять в США при прийомі на роботу. Кандидати, в роботі яких важлива концентрація уваги, повинні швидко пройти цей тест за короткий час. Чим менше часу витрачено, тим більше шансів  отримати омріяну посаду.

Тест на уважність: знайдіть на малюнку 3 відмінності між котами - today.ua

Придивіться уважно на зображення котів і знайдіть 3 відмінності між верхнім і нижнім рядом. Увімкніть секундомір і засічіть час. Залежно від того, скільки часу ви витратите на пошуки, буде залежати ваша "оцінка". Бажаємо удачі!

Тест на уважність: знайдіть на малюнку 3 відмінності між котами

Ну що, впоралися із завданням? Погляньте на фото нижче, якщо вам не вдалося знайти всі відмінності між котами. Перевірили себе? А тепер давайте звіримо час пошуку.

Тест на уважність: знайдіть на малюнку 3 відмінності між котами

Якщо ви витратили на пошуки відмінностей до 20 секунд, то це просто чудовий результат! У вас немає проблем з уважністю і ви дуже швидко і точно помічаєте будь-які дрібниці.

Результат від 21 до 30 секунд також вважається хорошим. Якщо ви добре зосереджуєтесь на чомусь, то завжди досягаєте успіху.

Витрачені 31-45 секунд говорять про те, що уважність вам потрібно тренувати. У вас злегка розсіяна увага, тому більше вирішуйте подібні тести і тренуйте мозок.

Більше 45 секунд на пошуки відмінностей витрачають люди, яким більше за інших потрібно тренуватися і навчатися концентрації. Результат буде обов'язково, якщо не зупинятися через невдачі.

Пропонуємо вам пройти ще один тест і спробувати знайти на картинці 8 тварин за 1 хвилину. Це буде досить просто зробити тим, хто менш ніж за 30 секунд впорався з попереднім тестом.

У підручнику з хімії для 9 класів йдеться, що рак лікується содою, але в МОН схвалили
В Україні нашуміла інформація про те, що в підручнику з хімії для 9 класів сказано, що онкологію можна лікувати звичайною харчовою содою. У Міністерст...
Карантин вихідного дня призведе до катастрофи в економіці України, - Саакашвілі
Глава Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі виступив з різкою критикою впровадженого в країні карантину вихідного дня. На думку грузи...
Як зварити ідеально смачний еспресо, як в кав'ярні
Насправді, якщо знати кілька секретів професійних бариста, то приготувати запаморочливо смачний і ароматний еспрессо не складе труднощів. Причому зроб...
Олександр Пономарьов розповів про зради колишньої дружини Олени Мозгової
Український виконавець романтичних пісень Олександр Пономарьов важко пережив зраду дружини Олени Мозгової. Співак двічі обпікся з коханою жінкою, тому...
Тарифи на газ і тепло хочуть перераховувати щомісяця з урахуванням ринкових змін
Дуже скоро українських споживачів чекає ще одне нововведення в платіжках за послуги ЖКГ. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-к...