Тест на уважність: на фото замаскувався кіт, але знайти його мало кому вдається

На фото зверху, серед сухої трави і каміння, замаскувався кіт. Знайти тварину з першого погляду вийде далеко не у всіх. Однак, постарайтеся зосередитися і скоріше відшукати вихованця. Іноді дуже корисно розім'яти мізки і потренувати свою пам'ять.

Тест на уважність: на фото замаскувався кіт, але знайти його мало кому вдається - today.ua

Коти чудово маскуються під навколишнє середовище. Ці тварини, завдяки своєму забарвленню, можуть злитися з природою і спокійно засмагати десь на сонечку, поки їх ніхто не бачить.

Вдалося побачити на картинці кота-маскувальника? Придивіться уважно до всіх деталей. Дамо підказку, кіт має руде забарвлення з білими плямами. Тепер вам стане простіше знайти тварину. Особливо уважні впораються із завданням менше, ніж за хвилину. Але якщо вам не вдалося так швидко пройти тест, не засмучуйтеся. Тварина сидить прямо по центру фото і спостерігає за вами. Бачите, як усе просто!

Тест на уважність: на фото замаскувався кіт, але знайти його мало кому вдається

Цей тест не найпростіший з усіх можливих, і новачкам він може здатися складним. Однак, якщо ви достатньо уважні, то подібні завдання не будуть викликати у вас страху. Чим більше ви будете тренуватися, тим швидше буде рости ваша концентрація уваги.

Для тренування мозку пропонуємо ще трохи розім'ятися і спробувати знайти на картинці черепаху серед блакитного озера.