Тест на уважність: на фото замаскувалася кішка, але знайти її зможуть не всі

На фото зверху сховалася чорна кішка, яку з першого погляду мало кому вдається відшукати. Однак, якщо придивитися уважніше, то справитися з завданням буде не так вже й складно. Зосередьтеся на зображенні і уважно розгляньте всі деталі. Ви не обмежені в часі у своїх пошуках, тому постарайтеся впоратися без підказок.

Тест на уважність: на фото замаскувалася кішка, але знайти її зможуть не всі - today.ua

Що ви бачите на картинці? Перше, що кидається в очі, це довгий паркан і дерев'яна стежка. Вивчіть ці об'єкти. Коти - відмінні маскувальники. Їх забарвлення часто зливається з навколишнім середовищем, і тому навіть якщо вам здається, що кота на фото немає, він все-одно там є, і спостерігає за вами.

Впоралися із завданням? Тоді ваш рівень концентрації уваги дійсно високий, з чим вас і вітаємо! Тим, хто не впорався із завданням, ми даємо підказку. Чорне кошеня сидить на паркані прямо біля знака. Все виявилося набагато простіше, ніж ви думали.

Тест на уважність: на фото замаскувалася кішка, але знайти її зможуть не всі

Подібні задачки добре тренують пам'ять. Навантажуйте свій мозок, і тоді такі тести здадуться для вас абсолютно не складними. Пропонуємо вам проявити свою кмітливість, і вирішити тест складнішого рівня. Вам потрібно буде знайти на фото кролика на пляжі всього за 20 секунд.