Тест на уважність: на фото сховався кіт, якого ніхто не може знайти

На фото зверху, серед зелених заростей, сховався кіт. З першого погляду здається, що на картинці нікого немає, але це не так. Тварина просто дуже добре замаскувалася, а ваше завдання - знайти її як можна швидше. Зробити це швидко виходить не у кожного, тому добре зосередьтеся, і приступайте до пошуків!

Тест на уважність: на фото сховався кіт, якого ніхто не може знайти - today.ua

Коти - відмінні маскувальники, особливо ті, яким доводиться виживати у дикій природі. Якщо вони хочуть відпочити, то знаходять самі занедбані і віддалені місця, в яких їх знайти вкрай складно. Так і цей кіт, якого ви шукаєте, сховався десь серед рослин і спостерігає на вами.

Ну що, вийшло відшукати кота? Якщо ні, дамо вам підказку. Тварина має чорний колір. Бачите, кіт причаївся в листі зліва на картинці? Якщо вам вдалося впоратися із завданням без підказки, то ми вас вітаємо! Ваш рівень уважності досить високий. Але не турбуйтеся, якщо із завданням не вдалося впоратися відразу. Тренуйте ваш мозок, і все буде виходити!

Тест на уважність: на фото сховався кіт, якого ніхто не може знайти

Сподобався цей тест? Тоді пропонуємо пройти ще один, складніший. Вам потрібно буде знайти на картинці трьох оленів, які сховалися у лісі. Бажаємо удачі!