Тест на уважність: на фото сховалася черепаха, але знайти її виявляється не так просто

На фото зверху, серед блакитного озера, десь плаває черепаха. Ваше завдання - знайти її як можна швидше. З першого погляду помітити черепаху не так просто, але вам потрібно уважно придивитися до деталей, і тоді точно все вийде!

Тест на уважність: на фото сховалася черепаха, але знайти її виявляється не так просто  - today.ua

Дамо підказку. Поділіть в уяві фото на кілька частин, і спробуйте розглянути кожний фрагмент. Якщо ваш рівень уважності досить високий, тоді ви швидко впораєтеся із завданням. Але якщо вам буде потрібно трохи більше часу, не засмучуйтеся.

Придивіться уважно до листя під водою. Саме тут скоріше за все і ховається рептилія. Потім уважно дослідіть область біля гілок. Тепер бачите? Так, черепаха причаїлася прямо по центру зображення під водою.

Тест на уважність: на фото сховалася черепаха, але знайти її виявляється не так просто

Це завдання не з легких. Потрібно володіти високою концентрацією уваги та кмітливістю, щоб швидко впоратися з подібними тестами. Однак, чим більше ви будете тренуватися, тим простіше вам буде вирішувати подібні завдання.

Продовжуйте тренувати свій мозок, і для цього ми пропонуємо вам знайти маленьку колібрі серед квітучої огорожі. Бажаємо успіхів!

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru