Tesla закриває автосалони: стала відома причина

1673
Tesla закриває автосалони: стала відома причина - today.ua

Вже в найближчі місяці американський виробник електромобілів Tesla має намір закрити переважну більшість своїх фірмових салонів, залишивши тільки магазини з найвищою відвідуваністю клієнтів. Про це пише Аutonews.ua.

У недалекому майбутньому, ті, хто бажає придбати престижний екологічний п’ятимісний седан, зможуть зробити покупку тільки в онлайн-магазині.

Зараз в Північній Америці купити електрокар Tesla можна всього за 1 хвилину і цю практику виробники збираються поширити по всьому світу.

Крім того, скоротивши витрати на персонал та торгові площі, компанія вже втретє знайшла можливість істотно знизити вартість автомобілів Model 3. Завдяки цьому, ціна на молодшу модель стартує з 35 тисяч доларів, хоча спочатку авто оцінювалося в 42 тисячі.

Слід зауважити, що Tesla вирішила скасувати всі тест-драйви перед покупкою, натомість запровадивши практику “обкатки” авто. Покупець зможе придбати автомобіль, від’їздити на ньому цілий тиждень або ж 1000 миль, тобто 1609 км, а потім повернути, якщо транспорт з якихось причин не підійшов, отримавши назад повну вартість.

Нагадаємо, в Україні скоро з’явиться бюджетна версія Tesla Model 3. На таку можливість натякнув співзасновник Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давид.

Також ми писали, що у США компанія Tesla має наміру віддавати в лізинг електричний седан Tesla Model 3.

загрузка...