“Тепер ще й продюсер“: Полякова отримала фінансування від Держкіно на власний фільм

Українська співачка Оля Полякова, яка стала суддею в новому сезоні вокального проекту «Х-фактор» на телеканалі СТБ, тепер стане ще й продюсером. На своїй сторінці в Instagram артистка поділилася приємною новиною про те, що на днях Держкіно виділяло додаткову фінансову допомогу проектам. Серед обраних відзначили і фільм, продюсером якого виступила зірка.

“Тепер ще й продюсер“: Полякова отримала фінансування від Держкіно на власний фільм - today.ua

Полякова не лише буде продюсувати нову стрічку під назвою "Зірки за обміном", але і зіграє у ній головну роль. Вона зазначила, що це кіно "про шалену... ні, не любов – ненависть".

"Разом з компанією KINOROB ми запускаємо найочікуванішу кінокомедію 2020 року", - написала Полякова в Instagram.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Днями Держкіно виділяв додаткову фінансову допомогу проектам. І я з величезним задоволенням і натхненням хочу вам оголосити, що кінопроект, в якому я буду грати головну жіночу роль і вперше в житті виступлю в ролі продюсера, отримав додаткову державну фінансову підтримку. Разом з компанією KINOROB ми запускаємо саму очікувану кінокомедію 2020 року. І, звичайно ж, вона про шаленій... ні, не любові – ненависті. Моїм партнером буде мега популярний артист. Хто це? Пропоную вам написати в коментарях під моїм постом ??

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)


Звичайно ж зірка не змогла не заінтригувати підписників, сказавши, що її партнером у кадрі буде мега популярний артист. У коментарях під публікацією вона попросила вгадати хто це.

"Не знаю, хто може бути популярнішим Зеленського?)", "Порошенко, він ще той артист", "Винник", "Дзідзьо", "Євген Кошовий?)" "Він як ніхто підходить на комедійну роль))", "Юрій Горбунов", "Артур Пирожков", "Притула?", "Юрій Ткач", "Сердючка", - висунули свої версії коментатори.

Але є і ті, хто не підтримує ініціативу співачки проявити себе в кіно, відзначаючи, що в комедії "Свінгери" Полякова зіграла "бездарно", і вистачить з неї.

Раніше повідомлялося, що Оля Полякова запропонувала своїй колезі по шоу "Х-фактор" Насті Каменських помірятися бюстами. Співачка оголосила конкурс, який повинен вирішити, хто з них буде головною зіркою ювілейного сезону.