Температурний рекорд листопада за останні 139 років: українці пережили найтеплішу ніч

У цьому році листопад балує українців по-весняному теплою погодою. Згідно з даними фахівців Центральної геофізичної обсерваторії імені Срезневського, ніч на 13 листопада стала найтеплішою в Україні, починаючи з 1963 року. Температура повітря на градусниках вночі досягала 9,2° С. Таким чином, попереднє рекордне значення 139-річної давнини було перевищено на 0,9 ° С.

Температурний рекорд листопада за останні 139 років: українці пережили найтеплішу ніч  - today.ua

Це вже п'ятий температурний рекорд листопада у столиці. "Бабине літо" тричі радувало українців цієї осені. 5 листопада денна температура в столиці не опускалася нижче +12,3 градусів. Такі показники востаннє були помічені у 1930 році.

Раніше, 4 листопада, в Києві були зафіксовано цілих два температурних рекорди. Після полудня стовпчик термометра піднявся до +17,6 градусів, що на 2,7 градуса вище попереднього максимального значення температури повітря, зафіксованого в цей день ще в 1957 році. Середньодобова температура склала +12,9 градусів, чого не спостерігалося в Україні з 1996 року.

З другої половини листопада в Україні очікується похолодання, яке супроводжуватиметься морозами і снігопадами. Якщо сьогодні денна температура повітря коливається від +10 до +15 градусів, то вже з наступного тижня температура опуститься до +7... +9. Також очікуються тимчасові дощі. За прогнозами синоптиків, 23 листопада по всій території країни можливе коротке потепління.

Нагадуємо, попередні вихідні в Україні, 9 і 10 листопада, були одними з найтепліших в Європі.

ДЖЕРЕЛОglavred.info