Таїсія Повалій змінилася до невпізнання: у мережі з'явилося фото співачки після пластики

Українська співачка Таїсія Повалій, яка через політичні події 2014 року була змушена переїхати в Росію, вразила своїх фанатів новими фото та відео, на яких її зовнішність змінилася до невпізнання.

Таїсія Повалій змінилася до невпізнання: у мережі з'явилося фото співачки після пластики - today.ua
Фото:Instagram

На останньому відео в Instagram Таїсія Повалій грає на фортепіано у себе вдома та виконує пісню "Мамина вишня". Користувачі соцмережі не змогли не помітити, що співачка на відео без макіяжу. Проте найбільше здивувало не це. У її зовнішності помітні "неприродні" зміни.

Таїсія Повалій змінилася до невпізнання: у мережі з'явилося фото співачки після пластики

«Затишний домашній вечір», - так підписала відеозапис Таїсія Повалій.

Прихильники співачки оцінили її голос, проте деякі з них відзначили, що краще Анни Герман дану пісню ніхто не виконував і навряд чи виконає.

"Схожі на Любов Орлову", "Стали схожі на Ірину Білик. Навіщо?", "Від Повалій залишився лише голос", "Не робіть більше операцій", "Обличчя неживе", – написали фоловери у коментарях.

У жовтні 2018 року Таїсія опублікувала фото, яке тоді викликало подив у більшості її шанувальників. На ньому співачка намагалася сховати "сліди" пластики за великими темними окулярами. Скандальна співачка не приховує, що застосовує «уколи краси».

Таїсія Повалій змінилася до невпізнання: у мережі з'явилося фото співачки після пластики

Як відомо, наразі Таїсія Повалій продовжує свою кар'єру співачки в Росії. Проте її останній кліп на пісню "Ты в глаза мне посмотри" був знятий в Україні режисером Сергієм Солодким.

https://youtu.be/PjTVcLNUbMA

Нагадаємо, напередодні Дня закоханих співак Віталій Козловський потішив своїх прихильниць новим фото з голим торсом.

Today.ua повідомляв, що Оля Полякова розсмішила фанатів фото із колегами по сцені.